Menu Zavřeno

Alena – synovy potíže, trávicí systéma špatný celkový zdravotní stav

K paní doktorce Kosové nás přivedly dlouhodobé zdravotní problémy našeho syna. Nastaly po opakovaných infekcích v krku a prodělaném zápalu plic, na který se bohužel přišlo pozdě, až na základě rentgenu. Synovi bylo neustále špatně, tekla mu krev z nosu, měl zanícená lůžka kolem nehtů, průjmy a byl ve svých 13 letech strašně unavený. Byly mu ve střevech zjištěny vysoké hodnoty ASCA. Na základě těchto hodnot byla předběžná diagnóza zánět střev nebo Crohnova choroba. Dva roky jsme opakovaně chodili na kontroly, podstoupili spoustu vyšetření, přerušili dokonce na 1 rok školu, ale stejně se lékařům nepodařilo určit diagnózu. Závěrem nás poslali k nutriční terapeutce z důvodu nadváhy syna, která neustále narůstala a nakonec i k psychiatrovi.

 Vyhledali jsme dokonce pomoc u paní doktorky, která se zabývala čínskou medicínou. Pomohla nám alespoň synovi ulevit a dodala mu energii pomocí bylin, ale znovu nás poslala na odběry krve, že je syn opravdu nemocný a má problém s játry. V této době, bylo synovi 15 let a my jsme byli naprosto zoufalí a bezradní, nám příbuzný doporučil paní doktorku Kosovou.

Když jsme poprvé paní doktorku navštívili, byl syn často unavený a oteklý. Za 2 měsíce užívání bylinné metody otoky zmizely a syn zhubl 10 kg a váha už se nezvyšuje, naopak jde dolů (synovi je 16 let). Jeho zdravotní stav se zlepšil, nemá už průjmy, ale na radu paní doktorky ještě hodně odpočívá. Školu zvládl se skvělým výsledkem i přesto, že měl spoustu zameškaných hodin. Prostě zabojoval, ale ani po roce léčby nemáme úplně vyhráno. Paní doktorce bych jako matka chtěla strašně moc poděkovat za pomoc a obrovskou psychickou podporu. Jsem jí strašně vděčná, že jsem jí mohla kdykoliv zavolat a poradit se s ní.

Paní doktorko, moc děkuji.

Alena

Další informace na – nebo zpět na > zkusenosti-lidi

Další informace na – nebo zpět na > Vliv na organismus>Trávicí ústrojí

Zde jsou další zkušenosti lidí s bylinnou metodou

Rychlé odkazy na

Cirhóza jater

Zdeněk – CIRHÓZA JATER u otce

Záda

A. Grunt

Narodil se mi syn

Syn dostal mononukleózu

Rakovina dělohy

Alena (kašel, chřipka, angína)

Štítná žláza

Dáša (Basedowova choroba)

Zdravotní potíže

Rodina Paleníkova

Alergik – rakovina prsu

Jana – rekonvalescence po léčbě rakoviny a silná alergie

Hormonální poruchy

Saša (Hormonální poruchy projevující se laktací, léčba bulek v prsu)

Časté záněty uší

Zuzana M. chronické záněty uší

Tinnitus a silný revmatismus

Žena s tinnitus a manžel trpěl silným revmatismem

Sportovec s rodinnou

Marek – prevence sportovec

Záda, plíce a klouby

Miriam – záda, revmatické bolesti

Potíže s neplodností

Blanka – léčba neplodnosti

Rakovina

Poděkování MUDr. Martě Karasové