xxx, pornsam, xpornplease, joyporn, pornpk, foxporn, porncuze, porn110, porn120, oiporn, pornthx, blueporn, roxporn, silverporn, porn700, porn10, porn40, porn800, porn900
Menu Zavřeno

Fytoterapie a bylinky v rukách lékařů

Bylinky v rukách lékařů

U mnohých rostlin jsou prokázány antibakteriální, antivirové, antifungální, kokcidiostatické, hepatoprotektivní, imunostimulační a jiné účinky, které přímo i nepřímo posilují imunitní systém. Byliny jsou vzácným darem přírody, a když se jejich dar zužitkuje, jsou schopny pomoct ničit chronické záněty a rakoviny. Tohoto lze dosáhnout pouze tehdy, pokud je organismus dostatečně regenerován a má silný imunitní systém. Pomocí bylin lze přes imunitní systém dokonale vypláchnout celý organismus od toxických produktů a nánosů chronických zánětů až rakovin. Tohoto účinku můžeme dosáhnout jedině dlouhodobým a poctivým užíváním speciálně sestavených bylinných směsí.

Fytoterapie MUDr. Marty Kosové

Fytoterapii (přírodní bylinná medicína) se věnuji profesionálně již od roku 1998. Fytoterapii provozuji jako svoji hlavní činnost. Klasické medicíně jako např. obvodní lékař se nevěnuji, neboť obojí činnost nelze časově zvládnout. Všem lidem však doporučuji docházet na kontroly a vyšetření k jejich obvodním lékařům, případně na další odborná pracoviště. Zlepšení zdravotního stavu a zvýšení imunity po používání bylinné metody AROMAKOMPLEX a bylinné čistící směsi je u mnohých lidí dokladováno lékařskými zprávami a vyšetřeními.

Velmi si vážím svých kolegů lékařů, kteří jsou objektivní, nepředpojatí a sami hledají další poznání, protože tato práce je velmi náročná.

Rychlé odkazy na

Bylinky, které používám

Bylinky, které používám a lidé se často ptají

Co je to fytoterapie

Fytoterapie v medicínském pojetí, moderní výzkum a odborníci i laici

Nebojte se zavolat, na všechny dotazy Vám ráda telefonicky odpovím. Můžete volat i v sobotu a neděli.

MUDr. Marta Kosová

mob: +420 607 543 771