Menu Zavřeno

Bylinné preparáty a čistící směsi

∼  Pomoc při léčbě chronických zánětů a doplňková léčba rakoviny, pročištění a detoxikace organismu
∼  Bylinné směsi a bylinné přípravky, FYTOTERAPIE z léčivých bylin z celého světa
 ∼ Nemají žádné vedlejší účinky a nezpůsobují alergie
∼  Pomůží organismus pročistit od toxických produktů zánětů a po chemoterapii

Pomocná léčba – Bylinná metoda AROMAKOMPLEX a bylinné čistící směsi

Tato bylinná metoda osvědčeně pomáhá: u těžkých chronických zánětů (chronický zánět mozku (migrény aj.), chronický zánět očí (očních spojivek aj.), chronický zánět uší (zevní zvukovod, středního i vnitřního ucha), chronický zánět dutin (čelních, čelistních aj.), chronický zánět štítné žlázy, chronický zánět dýchacích cest (plic, průdušek aj.), chronický zánět srdce, chronický zánět žil (cév), lymfatických uzlin, chronický zánět jícnu, chronický zánět žaludku, chronický zánět dvanácterníku, tenkého střeva, tlustého střeva, konečníku, chronický zánět jater, žlučníku, slinivky, chronický zánět ledvin, nadledvinek, chronický zánět močových cest (měchýře), chronický zánět pochvy, dělohy, vaječníků (gynekologické potíže), chronický zánět prostaty, varlat, chronický zánět kloubů, kostí, šlach, chronický zánět kůže, ekzémy aj.) a rakovin všech orgánů a tkání. Je vhodná i pro lidi po těžkých operačních zákrocích, kde výrazně napomáhá pooperačnímu zhojení. Při léčbě rakovin, u kterých bývá používána chemoterapie, pomáhá k celkovému posílení imunitního systému, přičemž právě v těchto případech je silně oslabena vlastní imunita organismu.

Roční kúra – půlroční kúra

Každého určitě zajímá cena této bylinné metody AROMAKOMPLEX a bylinné čistící směsi. Tyto čistící směsi z bylin Vám důkladně pomohou pročistit a detoxikovat organismus od chronických zánětů po dobu jednoho roku. Každý z nás utratí za denní dávku nealko tekutin = 2 litry v průměru 20 – 30Kč/den a u některých lidí tato částka přesahuje víc než 60Kč/den. Tento nálev z bylinné směsi Vám nahradí 2 litry tekutin/den, tedy 20 – 30 – 60kč/den. Každému člověku podle řešení jeho konkrétních potíží přiřadím čistící systém bylinnou směs k přípravě nálevu, tato cca roční dávka 3 800g bylinné směsi stojí 6 500Kč/rok = cca 23Kč/den, dále součástí této bylinné metody jsou bylinné preparáty. Preparát je cca na měsíc a stojí 500Kč, množství bylinných preparátů je závislé na konkrétních potížích každého člověka = roční kůra vychází celkem cca 1170Kč na měsíc. Dělám i půlroční kůru bylinné směsi k nálevu, tato půlroční dávka 1 900g bylinné směsi stojí 3 800Kč/půlrok + bylinné preparáty = půlroční kůra vychází celkem cca 1300Kč na měsíc.

Informační příprava aužívání bylinných směsí

Bylinnou směs k nálevu zalijeme vřelou vodou a necháme louhovat – vychladnout. Výluh pijeme v cyklech. Cyklus: 3 týdny pití a 1 týden pauza až do úplného využívání bylinné směsi. Pijeme 2 litry denně, s přihlédnutím k možnostem uživatele pijeme minimálně 1,5 litru denně, maximálně až 3 litry denně. Současně s užíváním výluhu se užívají bylinné preparáty, bez ohledu na cyklus nepřetržitě 3x denně po 8h, tedy bez pauz. Ke každé bylinné metodě dostanete podrobný návod k užívání.


Upozornění: Při užívání této bylinné metody se nesmí užívat jiné byliny a bylinné přípravky, protože každá bylina (výluh v alkoholu nebo vodě) by do bylinné metody zasahovala rušivě.

!!! V žádném případě nekombinujte užívání s jinými bylinami – narušíte tímto čistící účinky, čímž snížíte účinnost !!!

Proč bylinné směsi

Čistící systémy se liší druhy bylin a poměry jednotlivých bylin

Informační návod k užívání bylinných preparátů

Pozorně čtěte!

Tyto bylinné preparáty nemají žádné vedlejší účinky, nezpůsobují alergie a nemůže dojít k předávkování při větším množství dávek, nebo užití celého balení těchto bylinných preparátů nebo ke vzniku návyku, což potvrzuje i dlouholetá praxe.

Užívání

Každý bylinný preparát se užívá 3x denně (po 8 hodinách).

Bylinné preparáty se užívají s těmito nejkratšími pauzami s jídlem a pitím, a to 10 minut před jídlem a pitím nebo 10 minut po jídle a pití, za 10 minut po užití bylinné metody  už možno cokoli jíst i pít*.

*Bylinné preparáty se užívají s těmito nejkratšími pauzami mezi pitím výluhu z bylinné směsi a léky klasické medicíny, a to 15 minut před a 15 minut po pití výluhu z bylinné směsi a lécích klasické medicíny.

Skladování

Bylinné preparáty bylinné metody skladujemev temnu a suchu při pokojové teplotě (ne v ledničce). Dbejte na dodržování přiloženého návodu, který při konzultaci dostanete.

Nebojte se zavolat, na všechny dotazy Vám ráda telefonicky odpovím. Můžete volat i v sobotu a neděli.

MUDr. Marta Kosová

mob: +420 607 543 771