xxx, pornsam, xpornplease, joyporn, pornpk, foxporn, porncuze, porn110, porn120, oiporn, pornthx, blueporn, roxporn, silverporn, porn700, porn10, porn40, porn800, porn900
Menu Zavřeno

Čistící systémy se liší druhy bylin a poměry jednotlivých bylin

Proč čistící směsi z bylinné směsi

Je důležité si uvědomit, že bylinné směsi nejsou univerzální. Jednotlivé byliny se velmi liší svými účinnými látkami, které se jinak projevují při užívání byliny samotné a jinak ve směsi. Správným složením směsi je možné podle individuálních potřeb směs modulovat (bylinná směs „na míru“). Bylinné směsi se širokým spektrem účinných látek mohou být právě proto využívány při dlouhodobé léčbě chronických či metabolických onemocnění. Proto je nutné každého člověka zařadit podle konkrétních potíží a určit bylinnou směs na přípravu nálevu. Tyto bylinné směsi pro přípravu nálevu rozděluji na čistící systémy, které jsou vždy celostní, protože musí nejen vyčistit příčiny a následky vašich potíží, ale také systematicky pročistit váš organismus od všech toxických produktů nashromážděných v průběhu celého vašeho života: pročistí všechny orgány, kosti, cévy, krevní a lymfatické kapiláry, čímž se zlepší výživa všech tkání celého organismu! Na důkladné pročištění u chronických nemocí a rakovin v žádném případě nestačí jen malý sáček bylin! Tady pomůže jen důkladné a poctivé vypláchnutí a pročištění organismu, které zajistí jen dlouhodobější užívání.

Jak fungují čistící směsi z bylinné směsi

Čistící směs z bylin působí vždy celostně (na celý organismus), ale s ohledem na konkrétní zdravotní potíže jednotlivců, musí být bylinná směs namíchána se zaměřením na potíže s tímto související. Mnohé zdravotní potíže jsou mezi sebou propojené a nelze čistit jedno bez druhého. Z tohoto důvodu jsem sestavila cca šest základních čistících směsí se zaměřením na čištění těchto provázaných systémů.

Je nutné si uvědomit, že jednotlivé byliny mají své specifické účinky, které se ovšem v bylinné směsi výrazně pozmění. Dle dosavadních výzkumů léčebný účinek bylin nevyvolává pouze jediná substance, ale jejich směs. Jediná účinná látka mívá intenzivní vedlejší účinek. Rostlinné preparáty se širokým spektrem mohou být právě proto využívány při dlouhodobé léčbě chronických či metabolických onemocnění. Tyto dobře vyvážené směsi lze užívat dlouhodobě (i celý život), zatímco jednotlivé byliny samy o sobě jen krátce, což je běžně uváděno i v bylinných herbářích.

Další informace na – nebo zpět na > Bylinne preparáty