Menu Zavřeno

Chronické záněty

Léčba chronických zánětů

Chronické záněty jsou velkým problémem současné doby, příčinou je velká odolnost bakterií, virů, aj. Na tyto chronické záněty nezabírají antibiotika a postupně tato ložiska přechází až do rakovin.

Můj dlouholetý výzkum a zkušenost v praxi mi potvrzují, že využívání bylin v mé bylinné metodě (AROMAKOMPLEX a bylinné čistící směsi) posiluje imunitní systém natolik, že imunitní systém skutečně likviduje ložiska chronických zánětů a určitých typů rakovin. Pak jsou schopny bylinné čistící směsi vyčistit nemocné orgány od toxických produktů zánětů a tyto orgány zhojit. Tímto způsobem se velmi účinně vyčistí toxické produkty zánětu i rakovin (chronický zánět mozku (migrény aj.), chronický zánět očí (očních spojivek aj.), chronický zánět uší (zevní zvukovod, středního i vnitřního ucha), chronický zánět dutin (čelních, čelistních aj.), chronický zánět štítné žlázy, chronický zánět dýchacích cest (plic, průdušek aj.), chronický zánět srdce, chronický zánět žil (cév), lymfatických uzlin, chronický zánět jícnu, chronický zánět žaludku, chronický zánět dvanácterníku, tenkého střeva, tlustého střeva, konečníku, chronický zánět jater, žlučníku, slinivky, chronický zánět ledvin, nadledvinek, chronický zánět močových cest (měchýře), chronický zánět pochvy, dělohy, vaječníků (gynekologické potíže), chronický zánět prostaty, varlat, chronický zánět kloubů, kostí, šlach, chronický zánět kůže, ekzémy aj., výrazná úleva u Boreliózy a migrén všeho druhu). Toto vše je potřebné pro skutečné posílení imunitního systému organismu, čímž současně dochází k čištění organismu od různých chronických zánětů i rakovin a k hojení nemocných orgánů.

Praxe jednoznačně potvrdila účinnost této bylinné metody

Tato tvrzení jsou podložené víc jak 15tiletou praxí v užívání této bylinné metody (MUDr. Marty Kosové, dříve Karasové) a spočívá ve skutečnosti, že všichni lidésami pociťují čištění organismu po užívání bylinné metody (AROMAKOMPLEX a bylinné čistící směsi) tak, že ustupují a postupně mizí různé bolesti a migrény všeho druhu, mizí únava a vrací se jim fyzická a psychická zdatnost.

Žádný zázrak, ale imunitní systém Vám pomůže

Jen zdravý imunitní systém zničí původce onemocnění, tato bylinná metoda je složena s bylin, které napomáhají i k přirozené obranyschopnosti imunitního systému, dále i z bylin, které pročistí tělo od toxických produktů chronického zánětu (hlen, hnis a toxické produkty bakterií, aj.). Z organismu pak tyto toxické produkty zánětu odcházejí společně s močí a stolicí.

Tímto způsobem nastává úleva u všech úporných chronických zánětů, a to i u takových, kde léky klasické medicíny nezabírají, naopak v kombinacích s bylinnou metodou AROMAKOMPLEX a bylinné čistící směsi může být výsledek příznivý.

Pro spoustu lidí je například chronický zánět močového měchýře velice strastiplný a neřešitelný celoživotní problém. Tato bylinná metoda umí pomoci lidem i u těchto problémů.

Co by vás mohlo zajímat

Rychlé odkazy na

Dutin a mozku

Chronické záněty dutin a mozku

Kostí a kloubů

Chronické záněty kostí

Bércové vředy

Křečové žíly, bércové vředy a růže

Cév

Chronické záněty cév a špatné prokrvení

Kůže a ekzémy

Chronické záněty kůže

Hypertyreosa s exoftalmem

Zvýšená činnost štítné žlázy s výstupem očních bulbů

Děti a novorozenci

Novorozenci a velmi malé děti

Mozku, nervů a očí

Chronické záněty mozku a nervů, nemoci očí

Sportovci

Sportovcům se naprosto přirozeným způsobem zvedají sportovní výkony

Sportovcům se naprosto přirozeným způsobem zvedají sportovní výkony

Nebojte se zavolat, na všechny dotazy Vám ráda telefonicky odpovím. Můžete volat i v sobotu a neděli.

MUDr. Marta Kosová

mob: +420 607 543 771