Menu Zavřeno

Křečové žíly, bércové vředy a růže

Křečové žíly

Bylinná metoda AROMAKOMPLEX a bylinné čistící směsi se rovněž užívá i u všech chronických zánětů žil i zde posílený imunitní systém účinně likviduje odolné bakterie – stafylokoky, streptokoky atd. Po odstranění původce zánětů dochází samovolně k přirozené likvidaci trombů, které se tvoří vždy v cévách poškozených zánětem. Mohu potvrdit, že u lidí, kteří užívali bylinnou metodu AROMAKOMPLEX a bylinné čistící směsi, lékaři při dalších vyšetřeních už u nikoho z nich nezjistili tromby v žilách, i když tito lidé předtím měli křečové žíly a opakovaně potíže se záněty žil.

Bércové vředy

Tuto bylinnou metodu AROMAKOMPLEX a bylinné čistící směsi je též možno využívat u bércových vředů, a to z několika hledisek, jednak u bércových vředů je jednoznačně účinná, pomohla všem lidem, kteří ji doposud na tyto problémy užívali. Jednak proto, že bércové vředy jsou otevřené rány se záněty, které jsou velmi často infikovány různými bakteriemi, často u těchto lidí vzniká onemocnění streptokokovou bakterií zvané růže, které zhoršuje dále stav cév a celého tohoto onemocnění. Bylinná metoda AROMAKOMPLEX a bylinné čistící směsi napomáhá posilovat imunitní systém, který účinně likviduje záněty v bércovém vředu a likviduje velmi účinně i nemoc růži. Dále bércové vředy vznikají často u lidí s křečovými žílami a o čištění křečových žil touto bylinnou metodou jsem se zmínila již výše.

  • Silný imunitní systém dokáže zničit odolné bakterie, které jsou ve vředech přítomny a brání zahojení vředu.
  • Cévní systém po zbavení se chronických zánětů se pak může zregenerovat (vyčištěním cév od nánosů chronických zánětů a trombů).
  • Tímto způsobem se zlepšuje prokrvení celých dolních končetin (uvolňují se zánětem stažené cévy).

Díky tomuto všemu skutečně dochází postupně ke zlepšení zdravotního stavu celých dolních končetin a bércové vředy se uzavírají a hojí.

Růže

Všichni jste jistě slyšeli o nemoci s názvem „růže“ neboli erysipel. Je to velmi úmorné, nepříjemné a někdy často se vracející infekční onemocnění postihující nejčastěji dolní končetiny (ale může postihnout i jiné části těla). Mohu i zde Vám všem potvrdit jak ze zkušeností s praxe, tak z vlastní zkušenosti s jedním členem své rodiny, že účinnost této bylinné metody je větší než je účinnost Penicilinu, kterým se růže léčí. Nemocný člen mé rodiny dříve snad bez penicilinu ani nemohl existovat a růže se mu stále vracela!!! Od té doby, co užívá tuto bylinnou metodu AROMAKOMPLEX a bylinné čistící směsi penicilin vůbec nepotřeboval a růži již opakovaně neměl!!! (dnes 2017 už je to 9let).

Jaké preparáty lidé užívají

Zde lidem, co ke mně s tímto problémem přišli, jsem doporučila užívat bylinné preparátya čistící směs z bylinné směsi.

Úspěch této bylinné metody spočívá právě v tom, že napomáhá posílit imunitní systém, který jediný dokáže zlikvidovat odolné choroboplodné zárodky a dále napomáhá pročištění organismu od produktů chronických zánětů!

Proč tato bylinná metoda pomáhá

Tyto skutečné výsledky bylinné metody jsou zcela logické. Tato metoda vznikla na faktu, že člověk se silným imunitním systémem není nemocný, a když onemocní nějakou infekční nemocí (virus, bakterie atd.), tak sice proběhne reakce na tuto nákazu, ale jeho silný imunitní systém tuto nákazu velmi rychle zlikviduje.

U oslabeného imunitního systému je tomu zcela obráceně, po nezvládnutí infekce imunitním systémem z jakéhokoliv důvodu nemoc zůstává a přechází do chronické formy a pak některé formy mohou přejít až do rakovin.

Proto je zcela logické, že pro skutečné zničení velmi odolného chronického zánětu je v prvé řadě nutné účinně posílit imunitní systém. Jen ten totiž umí skutečně zlikvidovat choroboplodné zárodky a různé původce zdravotních potíží.

Slabý nebo oslabený imunitní systém nemůže účinně bránit naše tělo! Kdyby ano, tak bychom nebyli nemocní.

Další informace na – nebo zpět na > chronicke-zanety

Další informace na – nebo zpět na > Vliv na organismus > Kůže

Rychlé odkazy na

Dutin a mozku

Chronické záněty dutin a mozku

Kostí a kloubů

Chronické záněty kostí

Sportovci

Sportovcům se naprosto přirozeným způsobem zvedají sportovní výkony

Cév

Chronické záněty cév a špatné prokrvení

Kůže a ekzémy

Chronické záněty kůže

Hypertyreosa s exoftalmem

Zvýšená činnost štítné žlázy s výstupem očních bulbů

Děti a novorozenci

Novorozenci a velmi malé děti

Mozku, nervů a očí

Chronické záněty mozku a nervů, nemoci očí