xxx, pornsam, xpornplease, joyporn, pornpk, foxporn, porncuze, porn110, porn120, oiporn, pornthx, blueporn, roxporn, silverporn, porn700, porn10, porn40, porn800, porn900
Menu Zavřeno

Sportovcům se naprosto přirozeným způsobem zvedají sportovní výkony

Lidé, kteří rádi sportují

Chronické záněty, které často vznikají po běžných infekcích (chřipky, angíny…) se nevyhnou ani zdatným sportovcům. Tato ložiska chronických zánětů jsou často těžko zjistitelná a mohou být nebezpečná tím, že jinak zdatný člověk při vyčerpávajícím sportovním výkonu náhle pocítí silnou bolest na prsou, v sportovním zápalu tuto bolest ignoruje a neuvědomuje si závažnost této situace. Pak býváme bohužel někdy svědky nečekaných náhlých úmrtí sportovců (např. fotbalistů na hřišti, jíž několikrát v přímém televizním přenosu).

Tato bylinná metoda AROMAKOMPLEX a bylinné čistící směsi pomáhá sportovcům udržovat dobrý zdravotní stav, fyzicky se cítí lépe, a logicky se zvedá i sportovní výkon. Likvidací ložisek chronických zánětů, ale také tím, že čistí cévy, tímto výrazně posilují srdce a plíce a sportovec má větší sílu při sportovním výkonu a lépe stačí s dechem.

Proč tato bylinná metoda pomáhá

Tyto skutečné výsledky bylinné metody jsou zcela logické. Tato metoda vznikla na faktu, že člověk se silným imunitním systémem není nemocný, a když onemocní nějakou infekční nemocí (virus, bakterie atd.), tak sice proběhne reakce na tuto nákazu, ale jeho silný imunitní systém tuto nákazu velmi rychle zlikviduje.

U oslabeného imunitního systému je tomu zcela obráceně, po nezvládnutí infekce imunitním systémem z jakéhokoliv důvodu nemoc zůstává a přechází do chronické formy a pak některé formy mohou přejít až do rakovin.

Proto je zcela logické, že pro skutečné zničení velmi odolného chronického zánětu je v prvé řadě nutné účinně posílit imunitní systém. Jen ten totiž umí skutečně zlikvidovat choroboplodné zárodky a různé původce zdravotních potíží.

Slabý nebo oslabený imunitní systém nemůže účinně bránit naše tělo! Kdyby ano, tak bychom nebyli nemocní.

Další informace na – nebo zpět na > chronicke-zanety

Rychlé odkazy na

Dutin a mozku

Chronické záněty dutin a mozku

Kostí a kloubů

Chronické záněty kostí

Bércové vředy

Křečové žíly, bércové vředy a růže

Cév

Chronické záněty cév a špatné prokrvení

Kůže a ekzémy

Chronické záněty kůže

Hypertyreosa s exoftalmem

Zvýšená činnost štítné žlázy s výstupem očních bulbů

Děti a novorozenci

Novorozenci a velmi malé děti

Mozku, nervů a očí

Chronické záněty mozku a nervů, nemoci očí