xxx, pornsam, xpornplease, joyporn, pornpk, foxporn, porncuze, porn110, porn120, oiporn, pornthx, blueporn, roxporn, silverporn, porn700, porn10, porn40, porn800, porn900
Menu Zavřeno

Chronické záněty kostí

Chronické záněty kostí a krvetvorby

Kost je jednou z nejprokrvenějších tkání v lidském těle. Kostní dřeň je místem krvetvorby a kost je protkaná systémem kanálků, kterými vedou kostní cévy a kostní nervy. Jakékoli znečištění chronickými záněty, ať už jsou příčinou bakterie, viry nebo plísně, spolu se všemi toxickými produkty těchto choroboplodných zárodků snadno vnikají až do kostí právě krevními cestami. Takto do kostí vnikají i nejrůznější jedovaté látky, které otráví kostní dřeň a pak vznikají různé potíže s krvetvorbou, atd. Bylinná metoda AROMAKOMPLEX a bylinné čistící směsi napomáhá posilovat imunitní systém, který účinně pomáhá i u nemocí kostí a chronických zánětů kostí. I zde mám u více nemocných lidí ověřenou účinnost této bylinné metody AROMAKOMPLEX a bylinné čistící směsi, která se osvědčuje u různých krevních onemocnění, špatného krevního obrazu, u leukémií. Toto vše mají nemocní lidé potvrzené od svých ošetřujících lékařů, kam je vždy posílám na kontroly! Tato bylinná metoda AROMAKOMPLEX a bylinné čistící směsi velmi dobře pomáhá lidem léčícím se chemoterapií, kteří mají po chemoterapii otrávenou kostní dřeň a špatný krevní obraz. Všem těmto lidem při užívání této bylinné metody, která napomáhá posilovat imunitní systém, se velmi rychle upraví krevní obraz, že sami lékaři na onkologii jsou často udiveni, jak rychle došlo k úpravě. Tato bylinná metoda ve spolupráci s klasickou medicínou dokáže pomáhat i s těmito zdravotními problémy našeho života.

Jaké preparáty lidé užívají

Bylinné preparáty a čistící směsi z bylinné směsi výborně napomáhají u všech odolných chronických zánětů až rakovin kostí, kde dochází ke zlepšení krvetvorby, protože díky posílené imunitě se čistí celá kost a kostní dřeň, která je odpovědná za krvetvorbu.

Proč tato bylinná metoda pomáhá

Tyto skutečné výsledky bylinné metody jsou zcela logické. Tato metoda vznikla na faktu, že člověk se silným imunitním systémem není nemocný, a když onemocní nějakou infekční nemocí (virus, bakterie atd.), tak sice proběhne reakce na tuto nákazu, ale jeho silný imunitní systém tuto nákazu velmi rychle zlikviduje.

U oslabeného imunitního systému je tomu zcela obráceně, po nezvládnutí infekce imunitním systémem z jakéhokoliv důvodu nemoc zůstává a přechází do chronické formy a pak některé formy mohou přejít až do rakovin.

Proto je zcela logické, že pro skutečné zničení velmi odolného chronického zánětu je v prvé řadě nutné účinně posílit imunitní systém. Jen ten totiž umí skutečně zlikvidovat choroboplodné zárodky a různé původce zdravotních potíží.

Slabý nebo oslabený imunitní systém nemůže účinně bránit naše tělo! Kdyby ano, tak bychom nebyli nemocní.

Další informace na – nebo zpět na > chronicke-zanety

Rychlé odkazy na

Dutin a mozku

Chronické záněty dutin a mozku

Sportovci

Sportovcům se naprosto přirozeným způsobem zvedají sportovní výkony

Bércové vředy

Křečové žíly, bércové vředy a růže

Cév

Chronické záněty cév a špatné prokrvení

Kůže a ekzémy

Chronické záněty kůže

Hypertyreosa s exoftalmem

Zvýšená činnost štítné žlázy s výstupem očních bulbů

Děti a novorozenci

Novorozenci a velmi malé děti

Mozku, nervů a očí

Chronické záněty mozku a nervů, nemoci očí