Menu Zavřeno

Chronické záněty mozku a nervů, nemoci očí

 poškození zrakových nervových center

Chronické záněty spojivek

Oči též postihují různé chronické záněty. Ve své praxi jsem se setkala s akutními a chronickými záněty spojivek, u kterých bylinná metoda AROMAKOMPLEX a bylinné čistící směsi, která napomáhá posilovat imunitní systém, který umí dokonale zlikvidovat opakovaně se vracející záněty spojivek. I zde vám mohu potvrdit vysokou účinnost této bylinné metody.

Dalekozrakost a šilhavost

Dále mám osobní zkušenosti s dalekozrakostí a šilhavostí, a to u svých obou dcer. Jak dalekozrakost, tak šilhavost byla bylinnou metodou AROMAKOMPLEX a bylinné čistící směsi odstraněna natolik dokonale, že obě dívky nemusely na operaci očí a vůbec nemusí nosit brýle – tak dle vyšetření samotného odborníka očního lékaře v Moravském Krumlově. Náprava očí však trvala celkem asi 9 let, neboť musely dorůst poškozené neurony zrakových center v mozku a toto je proces vždy dlouhodobý neboli dlouholetý.

Tento příběh píši na – nebo zpět na > Bylinná metoda > Šilhavost a dalekozrakost u dětí

Tento příběh píši na – nebo zpět na > Vliv na organismus > Oči

Proč tato bylinná metoda pomáhá

Tyto skutečné výsledky bylinné metody jsou zcela logické. Tato metoda vznikla na faktu, že člověk se silným imunitním systémem není nemocný, a když onemocní nějakou infekční nemocí (virus, bakterie atd.), tak sice proběhne reakce na tuto nákazu, ale jeho silný imunitní systém tuto nákazu velmi rychle zlikviduje.

U oslabeného imunitního systému je tomu zcela obráceně, po nezvládnutí infekce imunitním systémem z jakéhokoliv důvodu nemoc zůstává a přechází do chronické formy a pak některé formy mohou přejít až do rakovin.

Proto je zcela logické, že pro skutečné zničení velmi odolného chronického zánětu je v prvé řadě nutné účinně posílit imunitní systém. Jen ten totiž umí skutečně zlikvidovat choroboplodné zárodky a různé původce zdravotních potíží.

Slabý nebo oslabený imunitní systém nemůže účinně bránit naše tělo! Kdyby ano, tak bychom nebyli nemocní.

Jaké preparáty lidé užívají

Užívají bylinné preparáty a čistící směs z bylinné směsi.

Když jsem studovala medicínu, učili nás, že zničené neurony se již nikdy neobnoví. Dnes mohu říct: je pravda, že žádný lék neumí obnovit zničené neurony a samovolně toto možné také není. Ale mohu také říct, že bylinná metoda, kterou užívám, toto umí. Nezvratným důkazem jsou mé obě dcery, navíc u jedné z nich byly ledviny chronickým zánětem na tolik poškozené, že by se tento stav při léčbě pouze léky stále zhoršoval.

Další informace na – nebo zpět na > chronicke-zanety

Rychlé odkazy na

Dutin a mozku

Chronické záněty dutin a mozku

Kostí a kloubů

Chronické záněty kostí

Bércové vředy

Křečové žíly, bércové vředy a růže

Cév

Chronické záněty cév a špatné prokrvení

Kůže a ekzémy

Chronické záněty kůže

Hypertyreosa s exoftalmem

Zvýšená činnost štítné žlázy s výstupem očních bulbů

Děti a novorozenci

Novorozenci a velmi malé děti

Sportovci

Sportovcům se naprosto přirozeným způsobem zvedají sportovní výkony