Menu Zavřeno

Syn dostal mononukleózu

… Když jsem však čekala druhé miminko, dceru, syn dostal mononukleózu. Nechtěla jsem se smířit s tím, že bude nucen se neustále hlídat a šetřit. Nemohla jsem se smířit s faktem, že nebude mít výběr. Poprvé jsem mu tedy podala bylinnou tinkturu. Netušila jsem však, že uplakané oči, v ještě větší míře, budu mít zase sama i má dcera. Opět se vše opakovalo … (tel. 724 073 505)

Narodil se mi syn. Od narození stále plakal. Vždy, když jsem vyloučila všechny možnosti jeho neklidu a pláče /od prdíků, mokré plínky, samozřejmě dostatku jídla, nevhodné oblečení, povlečení, zkrátka cokoli vyzkoušet/ jsem pro svůj odpočinek neustále přikládala prs, aby cítil mou přítomnost.

Dudal a ani v noci nespal. Bylo to vyčerpávající, neboť sám si neodpočinul a ani já, krom odpočinku jsem nezvládala ani nic v domácnosti. Stále byl na prsu. Jen tak se trochu zklidnil. Když jsme se probrečeli k 10 měsícům, začala jsem dávat umělou výživu. Dále přes prochované a probdělé noci, drobné i větší nemoci a neustálé obavy z nich, pobytů v nemocnici, jsme dostáli uklidnění.

Když jsem však čekala druhé miminko, dceru, syn dostal mononukleózu. Nechtěla jsem se smířit s tím, že bude nucen se neustále hlídat a šetřit. Nemohla jsem se smířit s faktem, že nebude mít výběr. Poprvé jsem mu tedy podala bylinnou metodu. Netušila jsem však, že uplakané oči, v ještě větší míře, budu mít zase sama i má dcera. Opět se vše opakovalo a vygradovalo pobytem v nemocnici, kdy ve čtyřech měsících dcera přestala ode mne jíst a nechtěla ani umělé mléko. Zjištěno zánět ledvin a močového měchýře.

Spojila jsem se znova s pani doktorkou Karasovou a po poradách a stálých telefonických konzultacích jsem podávala bylinnou metodu. Děkuji za ohromnou trpělivost a rady, které mě v mém zoufalství nesmírně posilovaly a pomáhaly minutu od minuty. Po staronově probdělých proplakaných nocích, jsem dostala žlučníkový záchvat, kterému nepředcházelo žádné, byť minimální varování v podobě mírných bolístek.

Začala jsem tedy i já sama užívat bylinnou netodu. Syn již v tuto dobu bylinnou metodu užíval. Vždy při užívání bylinné metody v akutních případech, kdy se člověk samozřejmě potýká s neustálými pochybnostmi o správnosti svého rozhodnutí, o to více, jedná-li a rozhoduje-li za své vlastní malé děti, se vždy do tří dnů dostavila úleva a stav se vždy očividně zlepšil. Všichni jsme na vlastní kůži pocítili nespornou a ohromnou sílu přírody. Od té doby užíváme s menšími přestávkami, které nejsou způsobeny nedůvěrou v tuto sílu, spíše finanční, neboť vše užíváme celá rodina. Zaplatila bych ale vše určitě znova i více, neboť nejde slovy ani slovy díků vyvážit, natož penězi měřit ten fakt, že se mé děti smějí.Nepláčí.

Dnes je jim 9 a 11 let. Oba aktivně sportují, chodí do školy a dělají vše, co jim život nabízí a co mají rádi. Není nic víc pro mě a mého muže, než, že máme šťastné děti. Dnes známe rýmu i kašel, teploty i nemoc, ale tak jak přijdou, tak s bylinami odejdou. Věřte, že co je napsáno, je skutečnost, nedokreslená a ani o píď přibarvená. Ba naopak, spousta jednotlivostí chybí. Popsat se nedá, bylo by to na román.

Cítíte-li ony pochybnosti, nebo chcete znát mé podrobnosti, tel. +420 / 724 073 505.

Další informace na – nebo zpět na > zkusenosti-lidi

Zde jsou další zkušenosti lidí s bylinnou metodou

Rychlé odkazy na

Cirhóza jater

Zdeněk – CIRHÓZA JATER u otce

Záda

A. Grunt

Časté záněty uší

Zuzana M. chronické záněty uší

Rakovina dělohy

Alena (kašel, chřipka, angína)

Štítná žláza

Dáša (Basedowova choroba)

Zdravotní potíže

Rodina Paleníkova

Alergik – rakovina prsu

Jana – rekonvalescence po léčbě rakoviny a silná alergie

Hormonální poruchy

Saša (Hormonální poruchy projevující se laktací, léčba bulek v prsu)

Synovy potíže

Alena – synovy potíže, trávicí systém
a špatný celkový zdravotní stav

Tinnitus a silný revmatismus

Žena s tinnitus a manžel trpěl silným revmatismem

Sportovec s rodinnou

Marek – prevence sportovec

Záda, plíce a klouby

Miriam – záda, revmatické bolesti

Potíže s neplodností

Blanka – léčba neplodnosti

Rakovina

Poděkování MUDr. Martě Karasové