Menu Zavřeno

Tereza

… Od malička mám problémy s ženskými orgány, žádní doktoři, odborníci mně nikdy nedokázali uzdravit. Vždy nasadili antibiotika, které zabraly jen na týden a poté to bylo ještě horší…. Až bylinné směsi mi začínaly teprve pomáhat. Problém byl v tom, že jsem je ale nepila poctivě, vždy když se mi ulevilo, tak jsem to začala flákat … (tel. 723 686 873)

Dobrý den, tímto bych chtěla moc poděkovat paní doktorce Karasové, za neuvěřitelný „zázrak“ a svému tatínkovi, díky kterému mám možnost užívat bylinné směsi a konečně se mi mé zdravotní problémy lepší! Když jsem poprvé dostala od táty, tak jsem tomu absolutně nevěřila a hlavně ho nepila. Když jsem ale viděla, že tyto léčivé byliny pomohly celé mé rodině a známým, tak jsem je začala pít. Od malička mám problémy s ženskými orgány, žádní doktoři, odborníci mně nikdy nedokázali uzdravit. Vždy nasadili antibiotika, které zabraly jen na týden a poté to bylo ještě horší…. Až bylinky mi začínaly teprve pomáhat. Problém byl v tom, že jsem je ale neužívala poctivě, vždy když se mi ulevilo, tak jsem to začala flákat, zkrátka jsem si toho nevážila. Mé zdravotní problémy se zhoršovali a přibývaly další… V 15 letech mi přišli na to, že mám špatný vaječník a je dost malá pravděpodobnost, že budu moct mít jednou děti. Pak se mi stal vážný úraz, kdy jsem si poškodila jednu ledvinu a pohla s obratli a celkový můj stav se zhoršoval a zhoršoval. Ani tehdy mi doktoři nepomohli. To jsem si konečně uvědomila, že bych opravdu měla bylinou metodu užívat poctivěji, nic jiného mi taky nepomáhalo. Vaječník se mi uzdravil, a šílené bolesti se zády a ledvinou přestaly. Pak opět nastala fáze – úleva, přestala jsem užívat byliny. Až za poslední rok se snažím užívat byliny – opravdu poctivě, cítím výrazné a velké úlevy. Taky vím, kdybych je pila celou dobu, jak jsem měla, tak už mám dnes o mnoho potíží méně. Jenže na tohle si každý musí přijít sám. Všem, kdo má sebemenší zdravotní potíže, tak doporučuji využít tuhle šanci. Protože plno lidí, hlavně ti co se nad nima ušklebují jako kdysi já, si vůbec neuvědomují, jak moc byliny paní doktorky mu mohou či jeho nejbližším pomoci, či zachránit život. I já teďka všem mým blízkým nabízím tuto možnost, občas snáším úšklebky, které jsem často dělávala já, za ně se svému tatínkovi moc omlouvám.
Ještě jednou chci poděkovat paní doktorce Karasové, protože díky ní můžu mít své nejbližší kolem sebe, a hlavně zdravé!!! A taky si dnes uvědomuji, jaké mám já i celá moje rodina štěstí!

Tel: 723686873 ráda Vám vše osobně potvrdím, či povykládám o vyléčení mých blízkých.

Další informace na – nebo zpět na > zkusenosti-lidi

Další informace na – nebo zpět na > Vliv na organismus > Pohlavni organy

Zde jsou další zkušenosti lidí s bylinnou metodou

Rychlé odkazy na

Cirhóza jater

Zdeněk – CIRHÓZA JATER u otce

Záda

A. Grunt

Narodil se mi syn

Syn dostal mononukleózu

Rakovina dělohy

Alena (kašel, chřipka, angína)

Štítná žláza

Dáša (Basedowova choroba)

Zdravotní potíže

Rodina Paleníkova

Alergik – rakovina prsu

Jana – rekonvalescence po léčbě rakoviny a silná alergie

Hormonální poruchy

Saša (Hormonální poruchy projevující se laktací, léčba bulek v prsu)

Synovy potíže

Alena – synovy potíže, trávicí systém
a špatný celkový zdravotní stav

Tinnitus a silný revmatismus

Žena s tinnitus a manžel trpěl silným revmatismem

Sportovec s rodinnou

Marek – prevence sportovec

Časté záněty uší

Zuzana M. chronické záněty uší

Záda, plíce a klouby

Miriam – záda, revmatické bolesti

Potíže s neplodností

Blanka – léčba neplodnosti

Rakovina

Poděkování MUDr. Martě Karasové