Menu Zavřeno

Dáša (Basedowova choroba)

… A protože nic není náhoda, natrefila jsem na internetu na Vaše stránky a spojila se s Vámi. Doporučila jste mi bylinky, které jsem si dle návodu připravovala a pila je každý den po celý jeden rok. Jestli mě paměť neklame, bylo to v roce 2010. Zároveň mě napadlo, že si své oči budu fotit, abych viděla, jestli dochází k nějakému pokroku. Tyto fotky Vám zasílám … FOTO

Přeji dobrý den paní doktorko Karasová a všem čtenářům tohoto příběhu, chtěla bych Vám napsat své zkušenosti s bylinkami, které jsem si u Vás objednala. Několik let se léčím na zvýšenou činnost štítné žlázy. Beru Thyrozol a odmítám operaci. Vše se díky práškům drželo v normě, ale pak nastal v mém životě zlom. V důsledku psychického a emočního vypětí se štítná žláza rozjela a k tomu se přidala Bassedova choroba. Rozjel se kolotoč vyšetření a já běhala od endokrinologa k očnímu. Endokrinolog říkal okamžitě operace, oční se přikláněl k tomu, že v tomto případě mi operace asi moc nepomůže, protože si mé oči už žijí svým vlastním životem a dle jeho zkušeností odebrání štítné žlázy moc nepomůže. Tak jsem začala hledat i jiné cesty k vyléčení. A protože nic není náhoda, natrefila jsem na internetu na Vaše stránky a spojila se s Vámi. Doporučila jste mi bylinky, které jsem si dle návodu připravovala a pila je každý den po celý jeden rok. Jestli mě paměť neklame, bylo to v roce 2010. Zároveň mě napadlo, že si své oči budu fotit, abych viděla, jestli dochází k nějakému pokroku. Tyto fotky Vám zasílám a zároveň Vám tímto vyslovuji souhlas, že je můžete použít dle svého uvážení.

Pro ostatní hledající lidi, bych chtěla napsat ještě toto: když jsem začínala pít bylinky, měla jsem oči jako tenisáky, nemohla se malovat, nemohla jsem nosit čočky, když jsem chtěla sportovat. Neustále mi slzely a měla jsem dvojité vidění. Byl konec i s řízením auta. Moje protilátky v těle dosahovaly hodnoty přes 20 (jednotky nevím), oční tlak u pravého oka byl 31 torr u levého 26 torr. Připadala jsem si hnusná, každý na mě zíral a do toho neustálá masáž od doktorů, jak jsem nezodpovědná, když stále odmítám operaci. Uvnitř sebe jsem cítila, že to ale pro mě není řešení a můžu vám říct, že bylo a vlastně ještě pořád je těžké, tento tlak ustát. Dneska, tj. květen 2013 mám protilátky v pořádku (0,80), oční tlak u pravého oka je 21 torr a u levého 20 torr. Dvojité vidění mám občas a nastává, jen když jsem v nějakém stresu, nebo nepohodě. Zároveň jsem k pití bylinek přidávala i jiné techniky, které by mi mohly pomoci, kineziologie, rodinné konstelace, přednášky a meditace. Přehodnotila jsem svůj život, učím se říkat své názory a nepotlačovat je, ani své emoce. Učím se říkat ne a přestala jsem skákat tak jak jiní pískali. Učím se mít ráda taková jaká jsem. Je to fuška a běh na dlouhou trať, ale mě se to vyplatilo. Zase se můžu malovat, nosit kontaktní čočky, řídit auto. Cítím se dobře. Stále beru prášky na štítnou žlázu, ale věřím, že jednoho dne….. Zajímavá je ještě jedna věc. Přesto, že jsem dosáhla takových pokroků a velikého zlepšení, což dokazují všechny výsledky z poslední doby, lékaři se neradují, pořád jsou zachmuření a pořád mě nutí jít na operaci. Tak to je můj příběh, moje zkušenost. Tímto příběhem vám ostatním chci dát naději, aby jste se nevzdávali, hledali a zkoušeli. Pro každého platí něco jiného. Doporučení a rady lékařů využívejte, ale zároveň se řiďte svým vlastním pocitem a intuicí. Nikdo nezná lépe své tělo, než vy sami. Poslouchejte ho a nemůžete se zmýlit. Já měla na svém začátku doktorku Karasovou a její bylinky. Touto cestou bych Vám paní doktorko chtěla poděkovat. Za Vaši ochotu, vstřícnost, povzbuzení a hlavně za naději, kterou jste mi dávala.

Děkuji, Dáša z Chodova

Další informace na – nebo zpět na > zkusenosti-lidi

Další informace na – nebo zpět na > Chronické záněty > Hypertyreosa s exoftalmem

Květen 2010

Září 2011

Květen 2013

Zde jsou další zkušenosti lidí s bylinnou metodou

Rychlé odkazy na

Cirhóza jater

Zdeněk – CIRHÓZA JATER u otce

Záda

A. Grunt

Narodil se mi syn

Syn dostal mononukleózu

Rakovina dělohy

Alena (kašel, chřipka, angína)

Časté záněty uší

Zuzana M. chronické záněty uší

Zdravotní potíže

Rodina Paleníkova

Alergik – rakovina prsu

Jana – rekonvalescence po léčbě rakoviny a silná alergie

Hormonální poruchy

Saša (Hormonální poruchy projevující se laktací, léčba bulek v prsu)

Synovy potíže

Alena – synovy potíže, trávicí systém
a špatný celkový zdravotní stav

Tinnitus a silný revmatismus

Žena s tinnitus a manžel trpěl silným revmatismem

Sportovec s rodinnou

Marek – prevence sportovec

Záda, plíce a klouby

Miriam – záda, revmatické bolesti

Potíže s neplodností

Blanka – léčba neplodnosti

Rakovina

Poděkování MUDr. Martě Karasové