Menu Zavřeno

Saša (Hormonální poruchy projevující se laktací, léčba bulek v prsu)

… Tu radost Vám nemusím popisovat. po třech měsících, kdy užívám bylinou metodu jsem šla opět na kompletní vyšetření, kde se paní doktorka z OÚ podivila, ale hladina hormonů v naprostém normálu a bulky? Ty tam nejsou. Řekla jsem jí o mé léčbě bylinami, tak povídala, že to je určitě možné, že bylinky pomáhají. Piju a užívám byliny dál, protože mám ještě stále problémy s migrénou a častými záněty vaječníku … (tel. 605 50 55 77)

Dobrý den, ráda bych touto cestou ještě jednou chtěla poděkovat paní doktorce za její čas, který mi věnovala a hlavně za bylinou metodu, které se věnuje. Určitě asi jako každý jsem ze začátku pochybovala, a proto mě strašně mile překvapilo, že již za měsíc se dostavily první pozitivní výsledky. Již tři roky jsem se trápila s laktací prsů, kde lékaři nejprve nechtěli nic podnikat, že to přestane, a pak jsem se navíc ještě dozvěděla, že je to normální… Jen podotýkám, že jsem ještě nikdy neměla dítě a ani nikdy nebyla těhotná, takže mi to moc normální nepřipadalo, ale vzhledem k tomu, že mi to řekli ,,odborníci,, , tak jsem to nechala být. A nechala jsem to být tři roky, kde jsem chodila pravidelně každoročně na kontrolu s prsy na onkologický ústav, kde navíc ještě na rentgenu zjistili (paní doktorka z OÚ i po hmatu), že mám nějaké menší bulky na levém prsu. Rentgen ukázal, že mají asi 0,5 cm na 1 cm. Ale se slovy, že pokud se nebudou zvětšovat by to nechali a uvidí se. Na gynekologii jsem dostala novou lékařku, která se rozhodla, že se mnou něco udělá, že to přeci jen normální není a k mému údivu mi vysvětlila, že jestli se to nechá být, riskuji tím svou budoucnost v podobě rodiny. Protože mé tělo se chová, jako bych byla těhotná, popřípadě po porodu a v krvi mi navíc zjistila, že mám tak vysokou hladinu hormonů, že to není možné. (Už jsem pochopila, proč mi těhotenské testy pokaždé, když jsem si ho udělala, ukázaly, že jsem těhotná – bylo to díky vysokým hormonům).

Takže mi paní doktorka předepsala prášky, které se berou dvakrát týdně půlka tablety jménem Dostinex, a že by to mělo mou laktaci zastavit a zároveň snížit hladinu hormonů. No, takže po měsíci pravidelného užívání mi mléko z prsou stále teklo, jen jsem měla o 6 kilo víc a byla jsem pěkně zavodněná. Nohy mi otékaly, prsty jsem měla problém pokrčit, opravdu už jsem byla zoufalá. Pak jsem se dozvěděla o bylinách, řekla jsem si, že už není co ztratit a navštívila paní doktorku. Vše ji povykládala, ta mi namíchala bylinky, k tomu jsem dostala podrobné vysvětlení a návod k užívání. Již po 14ti dnech jsem zaznamenala posun, a sice, že jsem se začala odvodňovat a po měsíci jsem byla opět na své váze a oteklé nohy a prsty zmizely. A pak jednoho večera v koupelně jsem zjistila, že nejsem již schopná z prsu vydolovat ani kapičku mléka. Tu radost Vám nemusím popisovat. Po třech měsících, kdy užívám byliny jsem šla opět na kompletní vyšetření, kde se paní doktorka z OÚ podivila, ale hladina hormonů v naprostém normálu a bulky? Ty tam nejsou. Řekla jsem jí o mé léčbě bylinami, tak povídala, že to je určitě možné, že bylinky pomáhají. Piju a užívám byliny dál, protože mám ještě stále problémy s migrénou a častými záněty vaječníku, ale přiznám se, že i to již není tak časté, jako dřív. Takže samozřejmě doporučuji celou bylinnou metodu. Pokud někdo stále váháte, klidně mi můžete zavolat a já si ráda s Vámi o tom popovídám.

Pěkný den všem a hlavně pevné zdraví Saša. (tel. 605 50 55 77)

Další informace na – nebo zpět na > zkusenosti-lidi

Zde jsou další zkušenosti lidí s bylinnou metodou

Rychlé odkazy na

Cirhóza jater

Zdeněk – CIRHÓZA JATER u otce

Záda

A. Grunt

Narodil se mi syn

Syn dostal mononukleózu

Rakovina dělohy

Alena (kašel, chřipka, angína)

Štítná žláza

Dáša (Basedowova choroba)

Zdravotní potíže

Rodina Paleníkova

Alergik – rakovina prsu

Jana – rekonvalescence po léčbě rakoviny a silná alergie

Časté záněty uší

Zuzana M. chronické záněty uší

Synovy potíže

Alena – synovy potíže, trávicí systém
a špatný celkový zdravotní stav

Tinnitus a silný revmatismus

Žena s tinnitus a manžel trpěl silným revmatismem

Sportovec s rodinnou

Marek – prevence sportovec

Záda, plíce a klouby

Miriam – záda, revmatické bolesti

Potíže s neplodností

Blanka – léčba neplodnosti

Rakovina

Poděkování MUDr. Martě Karasové