xxx, pornsam, xpornplease, joyporn, pornpk, foxporn, porncuze, porn110, porn120, oiporn, pornthx, blueporn, roxporn, silverporn, porn700, porn10, porn40, porn800, porn900
Menu Zavřeno

Chronické záněty dutin a mozku

 Výrazná úleva u Boreliózy a migrén všeho druhu

Chronické záněty dutin

Chronické záněty dutin, nejčastěji čelistních a čelních, též umějí velmi potrápit své nositele. Antibiotika zde nezabírají a pacienti velmi trpí těmito úpornými chronickými záněty. Ze své praxe Vám mohu potvrdit, že bylinná metoda AROMAKOMPLEX a bylinné čistící směsi zde pomohla u všech lidí, co ke mně s tímto problémem přišli. Tato bylinná metoda AROMAKOMP0LEX a bylinné čistící směsi napomáhá posilovat imunitní systém, ten totiž chronický zánět likviduje nejen ve sliznici, ale likviduje ho i v kosti, proto mají lidé užívající tuto bylinnou metodu trvalou úlevu!

Chronický zánět mozku

Tyto záněty bohužel velmi často přecházejí do chronického stadia a způsobují trvalé bolesti hlavy (migrény) a různé neurologické potíže. Bylinná metoda AROMAKOMPLEX a bylinné čistící směsi napomáhá posilovat imunitní systém. Lidé, kteří v minulosti prodělali zánět mozkových blan nebo měli chronický zánět mozku, pocítili výraznou úlevu po užívání této bylinné metody.

Borelióza, klíšťová meningoencefalitida

Tato bylinná metoda AROMAKOMPLEX a bylinné čistící směsi napomáhá posilovat imunitní systém, který umí likvidovat odolné bakterie a viry. Borelióza je bakteriální infekce – po neúspěšné léčbě této nemoci může zánět přejít do chronického stádia. U lidí s touto diagnózou jsem zaznamenala dobré výsledky v souladu s výsledky vyšetření lékařů klasické medicíny.

Dobré výsledky mám ověřené také u klíšťové meningoencefalitidy a u zánětu mozku způsobeného meningokokem, a výše popsané boreliózy, kde dle mé zkušenosti silný imunitní systém dokáže zničit odolné chronické záněty.

Jaké preparáty lidé užívají

Záněty čelistních dutin, čelních dutin jsou chronické, velmi úporné a velmi obtěžující. Zde lidem, co ke mně s tímto problémem přišli, jsem doporučila užívat více druhů bylinných preparátů a čistící směs z bylinné směsi.

Úspěch této bylinné metody spočívá právě v tom, že napomáhá posílit imunitní systém, který jediný dokáže zlikvidovat odolné choroboplodné zárodky a dále napomáhá pročištění chronického zánětu nejen ze sliznice, ale také z kostí! Jakmile je zánět zlikvidován i z kostí v čelistní, čelní dutině, mizí veškeré úporné potíže lidem s těmito záněty.

Proč tato bylinná metoda pomáhá

Tyto skutečné výsledky bylinné metody jsou zcela logické. Tato metoda vznikla na faktu, že člověk se silným imunitním systémem není nemocný, a když onemocní nějakou infekční nemocí (virus, bakterie atd.), tak sice proběhne reakce na tuto nákazu, ale jeho silný imunitní systém tuto nákazu velmi rychle zlikviduje.

U oslabeného imunitního systému je tomu zcela obráceně, po nezvládnutí infekce imunitním systémem z jakéhokoliv důvodu nemoc zůstává a přechází do chronické formy a pak některé formy mohou přejít až do rakovin.

Proto je zcela logické, že pro skutečné zničení velmi odolného chronického zánětu je v prvé řadě nutné účinně posílit imunitní systém. Jen ten totiž umí skutečně zlikvidovat choroboplodné zárodky a různé původce zdravotních potíží.

Slabý nebo oslabený imunitní systém nemůže účinně bránit naše tělo! Kdyby ano, tak bychom nebyli nemocní.

Další informace na – nebo zpět na > chronicke-zanety

Další informace na – nebo zpět na > Vliv-na-organismus > Mozek-a-nervy

Rychlé odkazy na

Cév

Chronické záněty cév a špatné prokrvení

Kostí a kloubů

Chronické záněty kostí

Bércové vředy

Křečové žíly, bércové vředy a růže

Sportovci

Sportovcům se naprosto přirozeným způsobem zvedají sportovní výkony

Kůže a ekzémy

Chronické záněty kůže

Hypertyreosa s exoftalmem

Zvýšená činnost štítné žlázy s výstupem očních bulbů

Děti a novorozenci

Novorozenci a velmi malé děti

Mozku, nervů a očí

Chronické záněty mozku a nervů, nemoci očí