xxx, pornsam, xpornplease, joyporn, pornpk, foxporn, porncuze, porn110, porn120, oiporn, pornthx, blueporn, roxporn, silverporn, porn700, porn10, porn40, porn800, porn900
Menu Zavřeno

Novorozenci a velmi malé děti

Děti a bylinná metoda

Bohužel hodně malých dětí se již rodí s vážnými zdravotními problémy (např. cukrovka, rakovina a chronické záněty různých orgánů aj.). Tato bylinná metoda AROMAKONPLEX a bylinné čistící směsi může pomoci přes posílení imunitního systému i malým dětem a to ve stejné míře a účinnosti jako u dospělých. Výhodou této bylinné metody je naprostá neškodlivost, neboť všechny mé bylinné preparáty a bylinné směsi nemají žádné vedlejší účinky a lékaři k nim mohou dávat veškeré léky!

Zkušenosti z praxe

Dětem užívajícím tuto bylinnou metodu se vždy zlepšil zdravotní stav. Rodiče těchto dětí sami hodnotili tuto bylinnou metodu kladně a opakovaně ji svým dětem podávají i jako prevenci.

Vrozená vada mozku – malformace mozku u 1,5 ročního dítěte

Popíši Vám zde případ dítěte s malformací mozku, které trpělo na neurologické potíže způsobené touto malformací. Matka dítěte je Češka žijící ve Švýcarsku. Její 1,5 roční dítě bylo hospitalizováno na dětské klinice ve Švýcarsku, u dítěte byla diagnostikována malformace mozku, která způsobovala neurologické potíže projevující se tím, že dítě ztrácelo vědomí, aniž by byla známa příčina ve vyvolávajícím podnětu z okolí. Lékaři nasadili léky, které tyto neurologické potíže tlumily. Asi po půl roce užívání této bylinné metody, kterou švýcarští lékaři akceptovali, šli rodiče s dítětem na kontrolu a k jejich úžasu i úžasu tamních lékařů malformace mozku zcela zmizela. Jen by bylo možné podotknout, že ve Švýcarsku lékaři zcela běžně spolupracují s lékaři užívající alternativní metody léčby.

Tento příběh píši na – nebo zpět na > Bylinná metoda > Dítě – vrozená vada mozku

Proč tato bylinná metoda pomáhá

Tyto skutečné výsledky bylinné metody jsou zcela logické. Tato metoda vznikla na faktu, že člověk se silným imunitním systémem není nemocný, a když onemocní nějakou infekční nemocí (virus, bakterie atd.), tak sice proběhne reakce na tuto nákazu, ale jeho silný imunitní systém tuto nákazu velmi rychle zlikviduje.

U oslabeného imunitního systému je tomu zcela obráceně, po nezvládnutí infekce imunitním systémem z jakéhokoliv důvodu nemoc zůstává a přechází do chronické formy a pak některé formy mohou přejít až do rakovin.

Proto je zcela logické, že pro skutečné zničení velmi odolného chronického zánětu je v prvé řadě nutné účinně posílit imunitní systém. Jen ten totiž umí skutečně zlikvidovat choroboplodné zárodky a různé původce zdravotních potíží.

Slabý nebo oslabený imunitní systém nemůže účinně bránit naše tělo! Kdyby ano, tak bychom nebyli nemocní.

Další informace na – nebo zpět na > chronicke-zanety

Rychlé odkazy na

Dutin a mozku

Chronické záněty dutin a mozku

Kostí a kloubů

Chronické záněty kostí

Bércové vředy

Křečové žíly, bércové vředy a růže

Cév

Chronické záněty cév a špatné prokrvení

Kůže a ekzémy

Chronické záněty kůže

Hypertyreosa s exoftalmem

Zvýšená činnost štítné žlázy s výstupem očních bulbů

Sportovci

Sportovcům se naprosto přirozeným způsobem zvedají sportovní výkony

Mozku, nervů a očí

Chronické záněty mozku a nervů, nemoci očí