Menu Zavřeno

Chronické záněty ledvin a močových cest

Dle mé dlouholeté zkušenosti jsou z velké části původcem bolestí zad chronické záněty ledvin. Chronické záněty ledvin způsobují bolesti v bederní oblasti, dále dochází k nedostatečné filtraci krve, a tím dochází k ukládání nevyloučených látek do kloubů (dna atd.) i páteře. Je dobré si uvědomit, že zdravotní stav ledvin a jater spolu úzce souvisí a vzájemně se ovlivňují, dále i spojitost ledvin a krevního tlaku. Bylinná metoda AROMAKOMPLEX a bylinné čistící směsi napomáhá posilovat imunitní systém, který přináší skutečně účinnou pomoc při léčbě všech chronických zánětů močových cest (chronický zánět spojen s tvorbou ledvinových kamenů, rakoviny, ztížené močení aj.). Tato bylinná metoda AROMAKOMPLEX a bylinné čistící směsi má zde výsledky opět díky tomu, že napomáhá posílit imunitní systém natolik, aby likvidoval odolné původce chronického zánětu (odolné bakterie, viry a plísně) a dále dochází k lepšímu prokrvení ledvin – učínnější filtrace krve. Díky tomu ledviny daleko lépe filtrují odpadní látky těla, čímž se pochopitelně zlepšuje celkový zdravotní stav ledvin, lékaři mohou pak snižovat těmto pacientům léky. Jak je zánět postupně likvidován a vyplavován, přichází úleva a moč světlá, projasňuje se a zbavuje zápachu.

Přišli ke mně i lidé, kteří chodili na dialýzu ledvin a čekali na transplantaci, přičemž při užívání této bylinné metody pociťovali silnou úlevu a fyzicky se cítili daleko lépe, ale tak těžce poškozený orgán už většinou nelze zcela vyléčit, ovšem lze zlepšit případné pooperační hojení.

Tato bylinná metoda AROMAKOMPLEX a bylinné čistící směsi se osvědčila u všech chronických zánětů ledvin a močových cest.

Další informace na – nebo zpět na > vliv-na-organismus

Vliv na další části organismu

Rychlé odkazy na

Lymfatický systém

Lidské tělo a čistění organismu

Kůže

Chronické záněty kůže

Cévy

Chronické záněty žil, bércové vředy

Uši

Chronické záněty uší

Oči

Chronické záněty očí

Zuby a dásně

Chronické záněty a bolesti zubů a dásní

Dutiny

Chronické záněty dutin

Klouby

Chronické záněty a bolesti kloubů

Páteř

Chronické záněty páteře, bolesti zad

Kosti a krvetvorba

Chronické záněty kostí a krvetvorby

Pohlavní orgány

Chronické záněty pohlavních orgánů

Trávící ústrojí

Chronické záněty orgánů trávicího ústrojí

Rakoviny orgánů

Alternativní léčba rakoviny bylinami

Mozek a nervy

Chronické záněty mozku a nervového systému, migrény

Srdce

Chronické záněty srdce

Plíce a dýchací cesty

Chronické záněty dýchacích cest a plic

Hormonální žlázy

Chronické záněty endokrinního systému