Menu Zavřeno

Chronické záněty pohlavních orgánů

 Nemoci a záněty pohlavních orgánů

 Neplodnost

Tato bylinná metoda AROMAKOMPLEX a bylinné čistící směsi napomáhá posilovat imunitní systém, opět přináší velmi účinnou pomoc u všech chronických zánětů pohlavních orgánů u mužů a žen, a to opět díky tomu, že napomáhá posilovat imunitní systém, který umí zneškodnit odolné původce chronických zánětů (bakterie, viry, plísně) a současně zlepšit prokrvení uzdravujících se orgánů.

Muži

U mužů mizí potíže s prostatou, tudíž i problémy s častým močením. Při likvidaci zánětu prostaty dochází k lepšímu prokrvení pohlavních orgánů, a tím dochází i ke zlepšení sexuálních funkcí a plodnosti. Tyto potíže bývají způsobeny zúžením cév pod vlivem zánětů.

Ženy

U žen při užívání této bylinné metody AROMAKOMPLEX a bylinné čistící směsi mizí úporné výtoky. Zpočátku užívání bylinné metody může být krátce silnější výtok, kterým odchází toxické produkty zánětu, výtok postupně mizí. Mizí i další projevy chronického zánětu (úporné svědění, bolestivé a silné menstruace aj.). Bolestivá a silná menstruace sama o sobě není normální. Normální je, že žena při menstruaci krvácí asi 4 dny (2 dny silněji a dva zbylé dny slaběji), přitom bolesti by měly být jen mírné nebo téměř žádné. Jakékoli nadměrné krvácení a silné bolesti jsou vždy projevem chronického zánětu pohlavních orgánů ženy! Při užívání bylinné metody AROMAKOMPLEX a bylinné čistící směsi všechny tyto problémy s menstruací mizí. Ženám takto nemocným při užívání této bylinné metody AROMAKOMPLEX a bylinné čistící směsi postupně mizí i veškeré potíže v sexuálním životě, neboť mnohdy pro bolesti nejsou schopny ani normálního sexuálního života.

Neplodnost

Tyto odolné chronické záněty, dle mé dlouholeté zkušenosti, jsou nejčastější příčinou neplodnosti u obou partnerů. Mám za sebou dnes již desítky šťastných manželských párů, kterým se podařilo počít dítě po užívání bylinné metody AROMAKOMPLEX a bylinné čistící směsi. Tito lidé, kteří se na mě obracejí, vyzkoušeli již všechno možné, aby mohli mít dítě, ale nic jim nezabralo. Většina těchto párů přichází na doporučení svého známého, kterému tato bylinná metoda pomohla. Všem těmto párům jsem vždy doporučovala, aby napřed využívali celou roční kůru bylinné metody AROMAKOMPLEX a bylinné čistící směsi, pořádně se pročistili a dítě zkusili počít až po roce dokonalého pročištění organizmu. To z toho důvodu, že po roce užívání by měla být děloha zbavená chronických zánětů, dokonale pročištěná a dobře prokrvená. Taková děloha bude schopna dobře splnit svoji funkci: početí plodu, správná výživa dítěte po dobu těhotenství a konečně i porod. Nikdo mě však z těchto pacientů dosud neposlechl a ženy mi hlásily, že otěhotněly v průběhu asi 4 měsíců po užívání bylinné metody AROMAKOMPLEX a bylinné čistící směsi. Chápu je však, neboť vím, že jejich touha po dítěti je veliká. Metoda AROMAKOMPLEX a bylinné čistící směsi je však při své vysoké účinnosti naprosto neškodná a všechny uživatelky bez potíží porodily své děti.

Další informace na – nebo zpět na > vliv-na-organismus

Zde máme konkrétní případ

Rychlé odkazy na

Lymfatický systém

Lidské tělo a čistění organismu

Kůže

Chronické záněty kůže

Cévy

Chronické záněty žil, bércové vředy

Uši

Chronické záněty uší

Oči

Chronické záněty očí

Zuby a dásně

Chronické záněty a bolesti zubů a dásní

Ledviny

Chronické záněty ledvin a močových cest

Mozek a nervy

Chronické záněty mozku a nervového systému, migrény

Srdce

Chronické záněty srdce

Plíce a dýchací cesty

Chronické záněty dýchacích cest a plic

Hormonální žlázy

Chronické záněty endokrinního systému

Rakoviny orgánů

Alternativní léčba rakoviny bylinami

Dutiny

Chronické záněty dutin

Klouby

Chronické záněty a bolesti kloubů

Páteř

Chronické záněty páteře, bolesti zad

Kosti a krvetvorba

Chronické záněty kostí a krvetvorby

Trávící ústrojí

Chronické záněty orgánů trávicího ústrojí