Menu Zavřeno

Lidské tělo a čistění organismu

Lidské tělo jinak

Představte si, že v lidském organismu je lymfatický a imunitní systém jako silnice – spoustu křižovatek a dálnic. Pokud vše funguje, je vše v pořádku, ale jakmile se někde začne tvořit zúžení a zácpa – začínají problémy. Ale jsou tu policisté – imunitní systém, který zasáhne, když je silný a připravený. Pokud potíže přetrvávají a imunitní systém nezvládne tento problém odstranit a vyčistit, začínají se přetěžovat další cesty a spojnice mezi orgány, nastává velká zácpa a tím problémy. Takto pro představu laika vznikají těžké chronické záněty a rakoviny. Tyto problémy může odstranit tato bylinná metoda, která napomáhá k posílení imunitního systému a tímto následně dochází k čištění lidského organismu. U lidí s dlouhodobě oslabeným imunitním systémem se snadno usazují toxické látky ze všech nemocí, které prodělali, ať už je nedoléčili, přechodili nebo je příčinou odolnost zmutovaných bakterií nebo virů, které oslabený imunitní systém (bílé krvinky atd.) není schopen zlikvidovat.

Čištění těla – trochu jinak

Odstranění chronických nánosů zánětů (čistění organismu) je velmi důležité, jak všichni jistě chápeme. Aby toto čištění bylo účinné, je nutné čistit organismus celostně, jinak by byla úleva jen chvilková. Snadno se to řekne, ale jak toho skutečně dosáhnout? Moc dobře si pamatuji začátky mé tvrdé a usilovné práce do roku 2000, než jsem složení bylin v bylinných preparátech a bylinné směsi pro přípravu nálevu dovedla k těmto úžasným výsledkům, aby skutečně docházelo k likvidaci chronických zánětů a nebyla to jen chvilková úleva!

Detoxikace je velmi důležitá, ale znovu zdůrazňuji, má smysl jen tehdy, pokud současně imunitní systém zabíjí bakterie, viry a plísně! Bez likvidace choroboplodného zárodku je výsledek samotné detoxikace slabý a jen dočasný. V bylinné metodě, kterou jsem vyvinula, používám bylinné preparáty a byliny, které napomáhjí k posílení imunity, která je schopna ve velmi širokém spektru ničit choroboplodné zárodky, a proto pociťují lidé užívající tuto bylinnou metodu AROMAKOMPLEX a bylinné čistící směsi takovou úlevu. Úlevu po bylinách této metody pociťují i ti lidé, kteří přišli od jiných bylinářů s tím, že jim jejich bylinky pomohly jen na chvilku. Tato mnoholetá praxe mi potvrzuje moji prvotní teorii, že jedině silný imunitní systém si dokáže udělat v těle pořádek.

Další informace na – nebo zpět na > vliv-na-organismus

Více informací na – nebo zpět na > Chronické záněty > Cév

Vliv na další části organismu

Rychlé odkazy na

Dutiny

Chronické záněty dutin

Klouby

Chronické záněty a bolesti kloubů

Páteř

Chronické záněty páteře, bolesti zad

Kosti a krvetvorba

Chronické záněty kostí a krvetvorby

Pohlavní orgány

Chronické záněty pohlavních orgánů

Trávící ústrojí

Chronické záněty orgánů trávicího ústrojí

Ledviny

Chronické záněty ledvin a močových cest

Mozek a nervy

Chronické záněty mozku a nervového systému, migrény

Srdce

Chronické záněty srdce

Plíce a dýchací cesty

Chronické záněty dýchacích cest a plic

Hormonální žlázy

Chronické záněty endokrinního systému

Rakoviny orgánů

Alternativní léčba rakoviny bylinami

Zuby a dásně

Chronické záněty a bolesti zubů a dásní

Kůže

Chronické záněty kůže

Cévy

Chronické záněty žil, bércové vředy

Uši

Chronické záněty uší

Oči

Chronické záněty očí