xxx, pornsam, xpornplease, joyporn, pornpk, foxporn, porncuze, porn110, porn120, oiporn, pornthx, blueporn, roxporn, silverporn, porn700, porn10, porn40, porn800, porn900
Menu Zavřeno

Alternativní léčba rakoviny bylinami

Fytoterapie – alternativní léčba rakoviny

Tato bylinná metoda AROMAKOMPLEX a bylinné čistící směsi je založená na posílení imunitního systému, může být běžně užívána se všemi léky klasické medicíny včetně léčby rakovin, podávání léků určuje váš ošetřující lékař. Cílem je odstranit příčinu, vyčistit (detoxikovat), regenerovat organismus a ve spolupráci s klasickou medicínou dosáhnout co nejlepšího výsledku. Tato alternativní léčebná bylinná metoda podporuje léčbu rakoviny mozku, rakoviny štítné žlázy, rakoviny mízních uzlin, rakoviny prsu, rakoviny plic, rakoviny jícnu, rakoviny žaludku, rakoviny střev, rakoviny jater, rakoviny slinivky, rakoviny ledvin, rakoviny močového měchýře, rakoviny prostaty a močových cest, rakoviny varlat, rakoviny dělohy a děložního čípku, rakoviny vaječníků, rakoviny kostí, rakoviny kůže a rakoviny lymfatického systému.

Chemoterapie

Velkou úlevu tato bylinná metoda přináší lidem léčených chemoterapií, neboť po chemoterapii je otrávená kromě všech orgánů i kostní dřeň. Při užívání této bylinné metody AROMAKOMPLEX a bylinné čistící směsi dochází k velmi rychlé úpravě krevního obrazu i po chemoterapii! Toto je potvrzeno lékařskými vyšetřeními lékařů na onkologii u celé řady pacientů.

Proč je tato bylinná metoda vhodná při léčbě rakovin

Všichni lidé s onemocněním rakoviny mají výrazně oslabený imunitní systém. Kvůli oslabenému imunitnímu systému také ke vzniku rakovin a nádorů dochází! Zdravý imunitní systém je schopen patogeny (bakterie, viry, plísně aj.) a poškozené buňky (staré, zmutované, rakovinové aj.) rozpoznat a zničit (pohltit a vyloučit). Dalším velice nepříznivým faktorem při léčbě rakovin pomocí např. chemoterapie je, že výrazné vedlejší účinky této léčby ještě více snižují obranyschopnost organismu. Tato bylinná metoda naopak napomáhá posilovat oslabený imunitní systém a je tedy vhodným doplňkem při léčbě rakovin.

Další informace na – nebo zpět na > vliv-na-organismus

Další informace na – nebo zpět na > Léčba rakoviny

Zde jsou zkušenosti lidí, kteří jsou ochotni se podělit o svoji
zkušenost s konkrétní léčbou rakoviny

Rychlé odkazy na

Lymfatický systém

Lidské tělo a čistění organismu

Kůže

Chronické záněty kůže

Cévy

Chronické záněty žil, bércové vředy

Uši

Chronické záněty uší

Oči

Chronické záněty očí

Zuby a dásně

Chronické záněty a bolesti zubů a dásní

Dutiny

Chronické záněty dutin

Klouby

Chronické záněty a bolesti kloubů

Páteř

Chronické záněty páteře, bolesti zad

Kosti a krvetvorba

Chronické záněty kostí a krvetvorby

Pohlavní orgány

Chronické záněty pohlavních orgánů

Trávící ústrojí

Chronické záněty orgánů trávicího ústrojí

Ledviny

Chronické záněty ledvin a močových cest

Mozek a nervy

Chronické záněty mozku a nervového systému, migrény

Srdce

Chronické záněty srdce

Plíce a dýchací cesty

Chronické záněty dýchacích cest a plic

Hormonální žlázy

Chronické záněty endokrinního systému