xxx, pornsam, xpornplease, joyporn, pornpk, foxporn, porncuze, porn110, porn120, oiporn, pornthx, blueporn, roxporn, silverporn, porn700, porn10, porn40, porn800, porn900
Menu Zavřeno

Pacient, mladý muž

Po úspěšném ukončení studia na vysoké škole propukla u muže rakovina varlete. Postižené varle bylo operativně odstraněno a byla provedena chemoterapie. Nemocnému však bylo velmi špatně, byl žlutý, vychrtlý a další chemoterapii z těchto důvodů odmítl. Byl to vzdělaný muž a věděl hodně o rakovinách, věděl i to, že mu zbývají asi 3 měsíce života. Chtěl jenom zkusit aspoň „něco“, a tak přišel na doporučení svého známého.

Užíval bylinný preparáty a čistící směs z bylinné směsi na silné posílení imunitního systému. Dle telefonického kontaktu jsme věděli, že se jeho zdravotní stav zlepšuje. Přijel za námi po 3 měsících užívání bylinné metody AROMAKOMPLEX a bylinné čistící směsi (právě v době, kdy dle původní prognózy již neměl žít). Muž již neměl žluté zbarvení kůže, přibral a psychicky z něj již zřetelně vyzařovala síla života. Kdybych toto neviděla na vlastní oči, nevěřila bych na tak rychlou změnu. Doporučovala jsem mu, že by měl jít ještě na kontrolu, že nestačí jen to, že se lépe cítí, rakovina je zlá nemoc a lékařská kontrola je nutností. Muž však ze svých vlastních důvodů zatím na kontrolu nechtěl. Dál užíval byliny a dál se jeho zdravotní stav lepšil. Na mé naléhání a také jeho rodičů asi po roce a půl šel teprve na kontrolu k lékaři. Dle jeho sdělení jej uviděla jedna zdravotní sestra, která svolala lékaře a ostatní zdravotní sestry, aby se šli na mladého muže podívat, že žije! Všichni si mysleli, že je již dávno mrtvý. Lékařskou kontrolou nikde nebyla zjištěna rakovina! (2007)

Další informace na – nebo zpět na > lecba-rakoviny

Rychlé odkazy na

Rakovina páteře


Paní 50-60 let

Rakovina tlustého střeva

Paní 55 – 65 let

Rakovina prsu

Paní, 30-40 let