xxx, pornsam, xpornplease, joyporn, pornpk, foxporn, porncuze, porn110, porn120, oiporn, pornthx, blueporn, roxporn, silverporn, porn700, porn10, porn40, porn800, porn900
Menu Zavřeno

Onemocnění rakovinou – léčba rakoviny klasickou medicínou a bylinou metodou může být přínosem pro lidi nemocné rakovinou 

Slovo rakovina v mnohých lidech vzbuzuje bezmocnost a strach. Strach nám ovšem nepomůže, navíc strach je vždy špatný rádce a silný stres ze strachu sám o sobě zabíjí. Nepomůže nám ani jenom silná vůle porazit tuto nemoc. Organizmus člověka nemocného rakovinou je oslabený a skutečně nutně potřebuje lékařskou pomoc, neboť jde o život. Tak, jak toto znám z ordinace od pacientů, pro většinu z nich lékaři stanovená diagnóza „rakovina“ znamená nejprve psychický šok. Jestli chceme najít pomoc, musíme uklidnit psychiku, nebo-li najít smír ve svém srdci, že je tu zlá nemoc a vší silou své vůle „chtít žít“. Je třeba zapojit rozum a logické uvažování, který nám může prodloužit život, případně ho i vyhrát. Je nutno v těchto případech zvážit způsob svého života a naprosto disciplinovaně odstranit a změnit vše, co nám škodí a může napomáhat nemoci. Pak je zde spousta možností, jak posilovat svůj oslabený organizmus a dát mu tak šanci bojovat proti rakovině!

Tento aktivní přístup a myšlení člověka považuji v boji s rakovinou za nutnost a skutečně účinnou možnost vyhrát život. Pak ještě vždy nabádám nejbližší členy rodiny, aby psychicky podpořili nemocného, což jistě nemocnému může dodat hodně sil a důvodů „proč chtít žít“.

Rakoviny jsou způsobeny onkoviry a celou řadou dalších vlivů, které oslabují náš imunitní systém (např. silný psychický stres). Popíši Vám, kteří hledáte pomoc, jaké má výsledkyposilování imunitního systému bylinnou metodou AROMAKOMPLEX a bylinné čistící směsé u rakovin. Pochopitelně lidé s rakovinami musejí být pod stálou lékařskou kontrolou klasické medicíny, aby léčebný postup byl volen dle konkrétních potřeb nemocného organismu a byla hledána optimální cesta pro pacienta. Lidé, kterým pomáhám s léčbou rakoviny (leukémie, rakovina prostaty, rakovina prsu, rakovina děložního čípku, rakovina varlete, rakovina žaludku, rakovina plic, rakovina tlustého střeva, rakovina kůže atd.) vždy cítí zlepšení a potvrzují to jejich zdravotní vyšetření, na které pravidelně chodí i po úplném uzdravení z nemoci. Rakovina je však nesmírně zákeřná nemoc v tom smyslu, že může kdykoliv vzniknout recidiva při oslabení imunity. Proto doporučuji všem rakovinářům i po kladných výsledcích vyšetření klasické medicíny dál chodit na kontroly k lékaři klasické medicíny a v této bylinné metodě AROMAKOMPLEX a bylinné čistící směsi pokračovat, protože tato metoda imunitu udržuje při síle a dále pročišťuje celý organismus. Tato bylinná metoda se může užívat celý život. Já osobně vím, o čem mluvím, protože jsem sama touto zkušeností prošla. Úmrtí blízkého člena rodiny mě natolik zasáhlo, že jsem sama onemocněla velmi rychlou formou rakoviny (r.2008). Od té doby sama užívám bylinnou metodou AROMAKOMPLEX a bylinné čistící směsi intenzivně už 7 let a budu tak činit i nadále, chodím stále na lékařské kontroly, cítím se v dobré formě.

Další informace na – nebo zpět na > Vliv na organismus>Rakoviny organu

Rakovina varlete

Pacient, mladý muž

Rakovina tlustého střeva

Paní 55 – 65 let

Rakovina prsu

Paní, 30-40 let

Rakovina páteře

Paní 50-60 let

Závěrem

Tyto příběhy jsou skutečné a zdokumentované i lékaři klasické medicíny. Ne všechny příběhy však mohou končit tak dobře. Je pravdou, že ne všichni lidé po zlepšení zdravotního stavu pokračují v této alternativní léčebné bylinné metodě AROMAKOMPLEX a bylinné čisticí směsi, já s nimi dále nejsem v kontaktu, takže neznám další vývoj jejich zdravotního stavu. Ti, kteří pokračují, nebo se pravidelně vrací k teto bylinné metodě, jsou v dobré kondici, což si ověřují u lékařů klasické medicíny.

V každém případě, dle mé dlouholeté praxe a zkušeností, které jsem prožila, sestavuji tuto bylinnou metodu tak, aby byla jednou z účinných cest boje proti rakovině. I když někdy nejde vyhrát, lidé užívající bylinnou metodu, pocítí úlevu, zlepšení a v každém případě mají šanci na prodloužení života při tomto posilování imunitního systému. Je však i šance na úplné uzdravení, o čemž hovoří lékařské výsledky vyléčených lidí, které nejsou náhodné ani ojedinělé. Pravdivě jsem zde popsala, co jsem zažila ve své praxi. Chtěla bych Vám ještě říci, že lékař je také jen člověk a není pro něj lehké vyrovnávat se s těžkými osudy lidí – jejich bolestmi a nemocemi a prožívat s nimi jejich boj o život. Pláč a litování však nikomu nepomůže. Pomoci může jen jedno – zkusit hledat svoji cestu k uzdravenía konat podle zdravého rozumu a dle upřímného citu svého srdce. Přeji Vám, ať najdete tu správnou cestu ke svému uzdravení, neboť zvládnout život je to největší umění a neexistuje na něj univerzální návod. Tato alternativní léčebná bylinná metoda podporuje léčbu rakoviny mozku, rakoviny štítné žlázy, rakoviny mízních uzlin, rakoviny prsu, rakoviny plic, rakoviny jícnu, rakoviny žaludku, rakoviny tlustého střeva, rakoviny tenkého střeva, rakoviny jater, rakoviny slinivky, rakoviny ledvin, rakoviny močového měchýře, rakoviny prostaty a močových cest, rakoviny varlate, rakoviny dělohy a děložního čípku, rakoviny vaječníků, rakoviny kostí, rakoviny kůže, rakoviny lymfatického systému, leukémie a je velmi vhodná při léčbě chemoterapií a při pročištění organismu po chemoterapii.

S úctou MUDr. Kosová ( dříve Karasová )

Nebojte se zavolat, na všechny dotazy Vám ráda telefonicky odpovím. Můžete volat i v sobotu a neděli.

MUDr. Marta Kosová

mob: +420 607 543 771