xxx, pornsam, xpornplease, joyporn, pornpk, foxporn, porncuze, porn110, porn120, oiporn, pornthx, blueporn, roxporn, silverporn, porn700, porn10, porn40, porn800, porn900
Menu Zavřeno

Vrozená vada mozku – malformace mozku u 1,5 ročního dítěte

Matka dítěte je Češka žijící ve Švýcarsku. Její 1,5 roční dítě bylo hospitalizováno na dětské klinice ve Švýcarsku pro zjištěnou malformaci mozku, která se projevovala tím, že dítě ztrácelo vědomí, aniž by byla známa příčina ve vyvolávajícím podnětu z okolí. Lékaři nasadili léky, které tyto neurologické potíže tlumily.

O pomoc požádali prarodiče tohoto dítěte, kteří již znali účinnost této bylinné metody. Dítě užívalo bylinné preparáty a bylinné směsi pro přípravu nálevu. Dle informací od babičky dítěte vím, že toto malé dítě pilo denně 2 l nálevu – což bylo i pro mne téměř neuvěřitelné! Dítě prý do pití nálevu přitom vůbec nenutili, dávali mu pít nálevu dle mých pokynů vždy jen tehdy, když dítě chtělo pít. Dítě si samo o nálevu říkalo!

Asi po půl roce užívání bylinné metody AROMAKOMPLEX a bylinné čistící směsi šli rodiče s dítětem na kontrolu ve Švýcarsku a k jejich úžasu i úžasu tamních lékařů malformace zcela zmizela. Zmizely pochopitelně i veškeré neurologické příznaky včetně ztrát vědomí u malého dítka. Na lékařských kontrolách ve Švýcarsku – magnetická rezonance, atd., byli rodiče s malým dítětem ještě opakovaně a znovu veškeré kontroly naprosto jasně prokázaly, že malformace mozku naprosto neuvěřitelně zmizela. Na základě tohoto zcela konkrétního lékařského zjištění bylo pak dítě vyškrtnuto ze seznamu takto postižených dětí na dětské klinice ve Švýcarsku. Jen bych chtěla podotknout, že ve Švýcarsku lékaři zcela běžně spolupracují s lékaři užívajícími alternativní metody léčby.

Tento příběh, jakkoli neuvěřitelný, je naprosto pravdivý a lidé, jichž se tento příběh dotýká, žijí mezi námi. Malý vnouček dostal úžasnou šanci díky lásce svých prarodičů, kteří neváhali udělat maximum pro vnoučka, ale také jeden pro druhého navzájem. Je něco silnějšího než láska a upřímná snaha pomáhat si?

Další informace na – nebo zpět na > bylinna-metoda

Více informací na – nebo zpět na > Chronické záněty > Děti a novorozenci

Křečové žíly

60-ti letá paní s křečovými žílami 

Cukrovka

50-ti letá žena s cukrovkou

Onemocnění kůže

Mladý muž, který měl chronické onemocnění kůže

Záněty kůže

Odolné chronické záněty kůže

Šilhavost a dalekozrakost u dětí

Obě děti trpěly od útlého věku velkou šilhavostí a dalekozrakostí