xxx, pornsam, xpornplease, joyporn, pornpk, foxporn, porncuze, porn110, porn120, oiporn, pornthx, blueporn, roxporn, silverporn, porn700, porn10, porn40, porn800, porn900
Menu Zavřeno

Obě děti trpěly od útlého věku velkou šilhavostí a dalekozrakostí

Měly až +7,5 dioptrií. Šlo o dosti velkou oční vadu. Dělala jsem opět všechno možné, abych dětem pomohla. Chodili jsme na pravidelné kontroly k očnímu lékaři v Brně, děti nosily brýle s velmi silnými skly a krytky střídavě na obě oči. Oční vada se přes všechno u obou zhoršovala, dioptrie místo toho, aby ubývaly, tak jenom přibývaly. Situace se změnila, když jsem se začala zabývat myšlenkou léčení bylinami, tedy až jsem dětem dala užívat bylinný preparát a bylinné čistící směsi, které jsem udělala a vyvíjela. Tehdy jsem tuto metodu nazvala – AROMAKOMPLEX a bylinné směsi. Postupně jsem vyvíjela další bylinné preparáty pro tuto bylinnou metodu, které postupně také děti užívaly.

Děti začaly bylinné preparáty a bylinné směsi pro přípravu nálevu užívat = jedna dcera v pěti a druhá dcera v šesti letech. První výsledek byl naprosto evidentní již po týdnu užívání bylinného preparátu a bylinné směsi pro přípravu nálevu, a to takový, že se zmenšila odchylka šilhavosti. Šilhavé oči, které byly stále stočené do koutku oka, z koutku oka uhnuly do středu a na děti už nebyl tak děsivý pohled. Po krátké době jim začaly brýle vadit a sundávaly si je z očí. Dovedete si představit, co to znamenalo pro mě. Neustále jsem děti kontrolovala, jak vidí střídavě na obě oči. Pak jsem pomalu zkusila dětem brýle sundávat, ale oči jsem neustále kontrolovala, neboť určité obavy jsem měla. Oční vada se ovšem v každém případě nezhoršovala, ale naopak neustále se oči lepšily.

Pak mi děti řekly, že už ani ve škole brýle nepotřebují, že všechno dobře vidí a dokonce, že spolužákům, kteří špatně vidí a nenosí brýle, čtou co paní učitelka napíše na tabuli. Časem děti přestaly šilhat úplně, pouze starší dcera pokud byla ve stresu (písemky a zkoušení ve škole), tak jí jedno oko slabě uhýbalo. Jakmile odezněl stres, oko se úplně srovnalo. Vím, že dorůstání nervů je velmi dlouhodobé a zvláště jsem s tím počítala u mozku a neuronů!!! Pro to obě děti užívaly celkem 9 let bylinné preparáty a bylinné směsi pro přípravu nálevu (celkem 9 těchto bylinných směsí pro přípravu nálevu), než jsem si dovolila s nimi jít na kontrolu očí k očnímu lékaři.

V té době jsem si už byla jistá, že by oči mohly být v pořádku. Oči obou mých dcer proměřil oční lékař v Moravském Krumlově. Výsledkem lékařského vyšetření je nepatrná odchylka, která z hlediska klasické medicíny je v normě a děti nemusí vůbec nosit brýle. Operace pro silnou šilhavost již naprosto není nutná. Oční lékař dále uznal, že tak silná oční vada by se nikdy samovolně neupravila.

Toto jsem konzultovala i s dalšími očními lékaři a všichni mi potvrdili totéž, že se nikdy nesetkali s tím, že by taková oční vada sama ustoupila. Bez operace a celoživotního nošení brýlí by se moje děti nikdy neobešly, kdybych toto řešila pouze klasickou medicínou. Díky bylinným preparátům a bylinné směsi pro přípravu nálevu dostaly obě děti šanci žít bez brýlí a trvalého šilhání. Tyto lékařské zprávy pacientům občas dávám k nahlédnutí ve své ordinaci, jako důkaz pravdivosti mých slov.

Další informace na – nebo zpět na > bylinna-metoda

Více informací na – nebo zpět na > Chronické záněty > Mozku, nervů a očí

Křečové žíly

60-ti letá paní s křečovými žílami 

Cukrovka

50-ti letá žena s cukrovkou

Onemocnění kůže

Mladý muž, který měl chronické onemocnění kůže

Záněty kůže

Odolné chronické záněty kůže

Vrozená vada mozku u dítěte

Vrozená vada mozku – malformace mozku u 1,5 ročního dítěte