xxx, pornsam, xpornplease, joyporn, pornpk, foxporn, porncuze, porn110, porn120, oiporn, pornthx, blueporn, roxporn, silverporn, porn700, porn10, porn40, porn800, porn900
Menu Zavřeno

Mladý muž, který měl chronické onemocnění kůže

Mladého muže ke mně dovedla jeho snoubenka na doporučení stávajícího uživatele této bylinné metody. Nemocný mladý muž měl opravdu velmi těžké chronické onemocnění kůže, které lékaři ve Vídni diagnostikovali jako gangrenózní pyodermatitis (= těžký hnisavý vředový zánět s odumíráním tkání). Lékaři ve Vídni vyzkoušeli všechna možná antibiotika a kortikoidy, nic však nepomáhalo. Lékaři navrhli další razantnější léčbu, které se mladý muž zalekl a odmítl ji. Tento mladý muž měl odůvodněné obavy o svoje zdraví, já sama jsem z něj cítila, že mi vůbec nedůvěřuje. Proto jsem mu na rovinu řekla, že z něj cítím naprostou nedůvěru a také že z jeho úhlu pohledu mu rozumím.

Vysvětlila jsem mu princip této bylinné metody AROMAKOMPLEX a bylinné čistící směsi, neboť tato bylinná metoda pomohla již mnoha těžce nemocným lidem. Mladého muže během užívání této bylinné metody velmi rychle přestaly bolet vředy, které měl na stehnech a hýždích a současně mu z vředů vytékalo velké množství hnisu. Mladému muži se dále udělala nebolestivá boule v levém podpaží, která praskla, a vyteklo z ní též velké množství hnisu. Výskyt boule s hnisem v levém podpaží jen potvrzuje závažnost této strašlivé nemoci, neboť hnis byl již ve výši srdce! Potom co vytekl všechen hnis, vytékala z ran ještě čirá lymfa, jakmile se rány dočistily výtokem všech toxických tekutin zánětu, samy se uzavíraly a začaly se hojit. Samozřejmě jsem jim oběma vysvětlila, že všechny rány musejí omývat, dezinfikovat a zakrývat, což také činili. Rovněž jsem jim doporučila, aby muž pravidelně docházel na kontrolu ke svému lékaři – což také činili.

Asi do 2 měsíců měl muž rány zahojeny a současně mu zmizel ekzém, který měl od dětství. Krátce na to oba mladí lidé měli svatbu. Po pěti letech přišla za mnou do ordinace manželka se 1,5 ročním synem. Brala si pro svého manžela další bylinnou metodu AROMAKOMPLEX a bylinné a čistící směsi.

Další informace na – nebo zpět na > bylinna-metoda

Více informací na – nebo zpět na > Chronické záněty > Kůže a ekzémy

Co by vás mohlo zajímat

Rychlé odkazy na

Křečové žíly

60-ti letá paní s křečovými žílami 

Cukrovka

50-ti letá žena s cukrovkou

Vrozená vada mozku u dítěte

Vrozená vada mozku – malformace mozku u 1,5 ročního dítěte

Záněty kůže

Odolné chronické záněty kůže

Šilhavost a dalekozrakost u dětí

Obě děti trpěly od útlého věku velkou šilhavostí a dalekozrakostí