Menu Zavřeno

MUDr. Marta Kosová (dříve Karasová)

 Fytoterapie – alternativní léčba

∼ Věnuji se profesionálně čištění organismu od chronických zánětů od roku 1998

∼ Sestavila jsem tuto bylinnou metodu AROMAKOMPLEX a bylinné čistící směsi

Proč používám ke své práci bylinky?

Jak uvádím dále, osud mě donutil hledat pomoc pro mé dítě v roce 1991, kterému pro odolnost bakterií nezabírala antibiotika. Vyzkoušela jsem všechno možné, antibiotika, konzultace s různými dětskými lékaři a chirurgy, dále homeopatika a v závěru i léčitele, ale nic nezabíralo tak, aby to zničilo chronický zánět a došlo k trvalému zlepšení či vyléčení. Nic pro člověka nemůže být větší motivací než zdraví Vašeho dítěte. Donutilo mě to zamyslet se a tvrdě pracovat. Výzkumnou a laboratorní práci jsem znala z předchozího zaměstnání na katedře lékařské chemie a biochemie, doplnila jsem si vzdělání a vystudovala homeopatii. Tyto všechny znalosti a později i zkušenosti mě opět posunuly o krok vpřed. Homeopatie mi nepomohla, také neumí zabít chronické záněty, moje cesta se nakonec obrátila tam, kde bych ji vůbec nečekala, k práci s bylinkami. V laboratoři jsem tvrdě pracovala a hledala účinný bylinný preparát, který by pomohl mému dítěti. Abych to zkrátila, mému dítěti pomohl až bylinný preparát, který jsem vyvíjela spolu s ostatními bylinnými preparáty, psal se rok 1997. Tento bylinný preparát, velmi zjednodušeně řečeno pomohl, což mám vše podložené lékařskými výsledky od svých kolegů lékařů.

Bylinné preparáty se staly nedílnou součástí této bylinné metody. Dále jsem věděla, že je nutné sestavit systém čistících směsí, které vyčistí pozůstatky toxických nánosů z organismu pryč. Takto vznikla tato bylinná metoda, kterou jsem pojmenovala AROMAKOMPLEX a bylinné čistící směsi. Dnes už mám tuto bylinnou metodu odzkoušenou a ověřenou mnohaletou praxí u různých chronických zánětů a mnoha rakovin. Většina lidí, kteří se na mě obrátí, jsou ve velmi vážném zdravotním stavu a vyzkoušeli už všechna možná léčení i jiné alternativní metody. Přes veškerou prvotní nedůvěru jim tato metoda AROMAKOMPLEX a bylinné čistící směsi v kombinaci s léčbou klasické medicíny přináší úlevu a mnohým úplné uzdravení.

Jen chci říct lidem, kteří mají různé zdravotní problémy, že existuje pomoc na spoustu odolných nemocí právě v této bylinné metodě AROMAKOMPLEX a bylinné čistící směsi, může být běžně užívána se všemi léky klasické medicíny, přičemž podávání léků určuje váš ošetřující lékař. Tuto bylinnou metodu AROMAKOMPLEX a bylinné čistící směsi jsem sestavila na základě vlastních zkušeností a znalostí medicíny. Pracovala jsem na těchto bylinných preparátech pod velkým tlakem, měla jsem strach o svou rodinu, nakonec tato tvrdá práce přinesla své „ovoce“ a pomoc byla na světě. Neslibuji tady žádné zázraky. S fytoterapií mám hodně dlouholetých praktických zkušeností, které mohou být pro vás přínosem.

Nebojte se zavolat, na všechny dotazy Vám ráda telefonicky odpovím. Můžete volat i v sobotu a neděli.

MUDr. Marta Kosová

mob: +420 607 543 771