Menu Zavřeno

Bylinná metoda AROMAKOMPLEX a bylinné čistící směsi

∼ Kdo při léčbě může užívat tuto bylinnou metodu?

Fytoterapie MUDr. Marta Kosová (dříve Karasová)

Fytoterapii (přírodní bylinná medicína) se věnuji profesionálně již od roku 1998. Fytoterapii provozuji jako svoji hlavní činnost. Klasické medicíně jako např. obvodní lékař se nevěnuji, neboť obojí činnost nelze časově zvládnout. Všem lidem však doporučuji docházet na kontroly a vyšetření k jejich obvodním lékařům, případně na další odborná pracoviště. Lidé si tak sami ověří svůj zdravotní stav při užívání bylinné metody AROMAKOMPLEX a bylinné čistící směsi, kde mají tyto výsledky doloženy lékařskými zprávami a vyšetřeními.

Velmi si vážím svých kolegů lékařů, kteří jsou objektivní, nepředpojatí a sami hledají další poznání, protože tato práce je velmi náročná.

U mnohých rostlin jsou prokázány antibakteriální, antivirové, antifungální, kokcidiostatické, hepatoprotektivní, imunostimulační a jiné účinky, které přímo i nepřímo posilují imunitní systém. Byliny jsou vzácným darem přírody, a když se jejich dar zužitkuje, jsou schopny pomoct ničit chronické záněty a rakoviny. Tohoto lze dosáhnout pouze tehdy, pokud je organismus dostatečně regenerován a má silný imunitní systém. Pomocí bylin lze přes imunitní systém dokonale vypláchnout celý organismus od toxických produktů a nánosů chronických zánětů až rakovin. V této bylinné metodě tohoto účinku můžeme dosáhnout jedině dlouhodobým a poctivým užíváním bylinných preparátů a bylinných směsí, které jsou k tomuto účelu sestaveny. Bylinná metoda AROMAKOMPLEX a bylinné čistící směsi v praxi svými výsledky prokazují tuto teorii za správnou.

Na věku nezáleží

Lidé, kteří se na mne obracejí se svými konkrétními potížemi nebo nemocemi, jsou všech věkových kategorií od 3 měsíčního novorozeněte po 93 leté babičky a dědečky. Oslovují mě i lidé žijící mimo Českou republiku, kteří přišli na doporučení svých známých, uživatelů této bylinné metody. I člověk v důchodovém věku může žít život aktivně a důstojně.

Lidé většinou nemění svoje zvyklosti, a přesto jsou s bylinnou metodou AROMAKOMPLEX a bylinné čistící směsi fyzicky mnohem aktivnější než dřív. Zřejmě i z tohoto důvodu se rádi vracejí a doporučují tuto metodu svým blízkým a známým.

Jde především o vás

Bylinky po staletí pomáhají úspěšně léčit a hojit orgány, proto i tato bylinná metoda čistí (nejen detoxikace organismu) váš organismus od různorodých potíží a onemocnění. Všeobecně je známo, že u bylin záleží především na každém z vás, jestli jste ochotni poctivě a pravidelně bylinky užívat, v případě této bylinné metody AROMAKOMPLEX a bylinné čistící směsi, se jedná o bylinné preparáty a bylinnou směs, ze které si připravíte čistící kůru. Lidé dodržující léčebu a bylinnou kúru jsou vždy spokojeni se svými výsledky a bývají to především lidé s nemocemi, na které je klasická medicína sama krátká. Mnozí z nich jsou účinností bylinné kúry tak nadšeni, že si opakovaně kupují tuto bylinnou metodu – bylinnou směs pro přípravu nálevu a bylinné preparáty. Zjistili, že si tak zlepšují vyhlídky zdravého a klidného žití. Tuto bylinnou metodu je možné užívat běžně s léky, přičemž podání léků určují lékaři.

Co by vás mohlo zajímat

Rychlé odkazy na

Křečové žíly

60-ti letá paní s křečovými žílami 

Cukrovka

50-ti letá žena s cukrovkou

Onemocnění kůže

Mladý muž, který měl chronické onemocnění kůže

Záněty kůže

Odolné chronické záněty kůže

Šilhavost a dalekozrakost u dětí

Obě děti trpěly od útlého věku velkou šilhavostí a dalekozrakostí

Vrozená vada mozku u dítěte

Vrozená vada mozku – malformace mozku u 1,5 ročního dítěte

Nebojte se zavolat, na všechny dotazy Vám ráda telefonicky odpovím. Můžete volat i v sobotu a neděli.

MUDr. Marta Kosová

mob: +420 607 543 771