Rodina Paleníkova

... ztuhnutí krčních a ramenních svalů a náhlých obtíží po těle. U sebe jsem pociťoval bolesti svalů a kloubů, zejména nohou, častý výskyt různých oděrek po těle, únavnost apod. Již krátce po zahájení pravidelného užívání Aromakomplexu a bylinných směsí MUDr. Kosové došlo u nás obou ...

Reference pro MUDr. Kosovou, Miroslav

V Hradci Králové 3.8.2016

Dlouhodoběji jsme zaznamenávali různé zdravotní obtíže, které tradičně bývají přičítány důchodovému věku, s prognózou jejich trvalého zhoršování. U ženy se jednalo zejména o časté záněty, dlouhodobé a intenzivní bolesti po celém těle, provázené nespavostí a velkou únavou, ztuhnutí krčních a ramenních svalů a náhlých obtíží po těle. U sebe jsem pociťoval bolesti svalů a kloubů, zejména nohou, častý výskyt různých oděrek po těle, únavnost apod. Již krátce po zahájení pravidelného užívání bylinné metody Aromakomplexu a bylinných směsí MUDr. Kosové došlo u nás obou ke zlepšení jak fyzické, tak i psychické kondice a vitality. Vzhledem k výsledkům jsme tento způsob léčby doporučili i rodině naší dcery a její tříleté dívence, která trpěla svědivým atopickým ekzémem po celém těle. Intenzivní svědění ji trápilo ve dne i v noci, nemohla spát a byla velmi vyčerpaná. Zanedlouho po zahájení užívání se její stav zlepšil, svědění ustalo a ekzém ustoupil. Bylinnou metodu Aromakomplex a bylinné směsi už dnes užíváme v celé rodině, včetně malého dvouměsíčního kojenečka Vojtíška.

Jsme překvapeni rychlou a bezpečnou účinností bylinné léčby MUDr. Kosové a jsme ji nesmírně vděčni za zdraví a vitalitu celé rodiny, ze které se v současnosti můžeme těšit.

PhDr. Miroslav a Božena Paleníkovi Hradec Králové

Zde jsou další zkušenosti lidí s bylinnou metodou