(+420) 607 543 771 Kontaktujte nás:

Iryna

... Nezvládala jsem to fyzicky ani psychicky. V době, kdy mi bylo nejhůř, jsem se dozvěděla o MUDr. Karasové. Okamžitě jsem se s paní doktorkou zkontaktovala a začala jsem užívat její bylinnou metodu, speciálně namíchanou pro moji diagnózu. Operaci mi lékaři stanovili na 27. června 2013. Překvapení lékařů bylo veliké, když mě operovali. Zjistili totiž, že po nádoru v tlustém střevě již není ani památky. Operace proběhla úspěšně. Týden po operaci

Dobrý den, ráda bych se Vám svěřila se svým životním příběhem. Po přesídlení do ČR jsem absolvovala spoustu rekvalifikačních a sebevzdělávacích kurzů a díky tomu se mi slibně rozjela kariéra. Získala jsem spoustu přátel a ČR se stala mým novým domovem. 4. dubna 2013 se mi náhle, ze dne na den, otočil život o 180 stupňů. Byl mi diagnostikován nádor na vaječníku a nález na tlustém střevě. Lékařská prognóza zněla, že s největší pravděpodobností budu mít do konce života vývod. Na doporučení lékařů jsem podstoupila dvě chemoterapie, ale další procedury jsem již odmítla. Nezvládala jsem to fyzicky ani psychicky. V době, kdy mi bylo nejhůř, jsem se dozvěděla o MUDr. Karasové. Okamžitě jsem se s paní doktorkou zkontaktovala a začala jsem užívat její bylinnou metodu, namíchanou pro moji diagnózu. Operaci mi lékaři stanovili na 27. června 2013. Překvapení lékařů bylo veliké, když mě operovali. Zjistili totiž, že po nádoru v tlustém střevě již není ani památky. Operace proběhla úspěšně. Týden po operaci jsem již byla doma a začátkem října jsem byla na pooperační kontrole. Všechny výsledky jsou naprosto v pořádku, cítím se dobře, dokonce jsem už začala i pracovat. Paní doktorce bych ráda poděkovala, jsem jí nesmírně vděčná, že mě vrátila zpět do života. Samozřejmě jsem vděčná i lékařům v nemocnici, kteří pro mě udělali maximum.

V současnosti popíjím stále bylinnou metodu, kterou mi stále míchá a ordinuje, dnes už paní doktorka Kosová. Je to můj elixír zdraví.

Děkuji, Iryna.

Další informace na - nebo zpět na > Vliv na organismus>Rakoviny organu

Zde jsou další zkušenosti lidí s bylinnou metodou