(+420) 607 543 771 Kontaktujte nás:

Jana - rekonvalescence po léčbě rakoviny a silná alergie

Jana Bartošová. 

Zcela náhodou, přes rodinného známého, kterému metoda pani doktorky Kosové velmi pomohla, když lékaři klasickou medicínou mu pomoci nedokázali, jsem se o její metodě dozvěděla.

Tento cenný kontakt  přišel v pravý okamžik v roce 2014, když jsem skončila léčbu nádorového onemocnění rakoviny prsu. 

Od 20 let jsem silný alergik na pyly plísně a denně po mnoho let jsem musela užívat  léky typu Zyrtec, a to i v zimních měsících. Že tyto léky problém nikdy nevyřeší, ale příznaky jen zmírní, není tajemstvím a lékaři to otevřeně přiznávají. 

Po 6 měsících užívání  bylinné metody AROMAKOMPLEX a bylinné čistící směsi již žádný lék na alergii nepotřebuji, což je ohromná úleva a zároveň neuvěřitelný důkaz toho, jak tato metoda posilující imunitní systém  tento problém dokázala vyřešit. 

Po konzultacích s paní doktorkou vzhledem k mému onkologickému  onemocnění jsem se rozhodla bylinné preparáty používat stále. 

Kontakt na pani doktorku Kosovou jsem již doporučila mnohým s různými zdravotními problémy a budu v tom s plným přesvědčením pokračovat nadále.

Chtěla bych tak i touto cestou pani doktorce moc poděkovat za její trpělivost, znalosti a čas věnovaný výzkumu, který vedl k těmto vysoce účinným přípravkům z bylin.

Jana 

724 210 964

Další informace na - nebo zpět na > Vliv na organismus>Rakoviny organu