Alternativní léčba rakoviny bylinami

Fytoterapie - alternativní léčba rakoviny

Tato bylinná metoda AROMAKOMPLEX a bylinné čistící směsi je založená na posílení imunitního systému, může být běžně užívána se všemi léky klasické medicíny včetně léčby rakovin, podávání léků určuje váš ošetřující lékař. Cílem je odstranit příčinu, vyčistit (detoxikovat), regenerovat organismus a ve spolupráci s klasickou medicínou dosáhnout co nejlepšího výsledku. Tato alternativní léčebná bylinná metoda podporuje léčbu rakoviny mozku, rakoviny štítné žlázy, rakoviny mízních uzlin, rakoviny prsu, rakoviny plic, rakoviny jícnu, rakoviny žaludku, rakoviny střev, rakoviny jater, rakoviny slinivky, rakoviny ledvin, rakoviny močového měchýře, rakoviny prostaty a močových cest, rakoviny varlat, rakoviny dělohy a děložního čípku, rakoviny vaječníků, rakoviny kostí, rakoviny kůže a rakoviny lymfatického systému.

Chemoterapie

Velkou úlevu tato bylinná metoda přináší lidem léčených chemoterapií, neboť po chemoterapii je otrávená kromě všech orgánů i kostní dřeň. Při užívání této bylinné metody AROMAKOMPLEX a bylinné čistící směsi dochází k velmi rychlé úpravě krevního obrazu i po chemoterapii! Toto je potvrzeno lékařskými vyšetřeními lékařů na onkologii u celé řady pacientů.

Proč je tato bylinná metoda vhodná při léčbě rakovin

Všichni lidé s onemocněním rakoviny mají výrazně oslabený imunitní systém. Kvůli oslabenému imunitnímu systému také ke vzniku rakovin a nádorů dochází! Zdravý imunitní systém je schopen patogeny (bakterie, viry, plísně aj.) a poškozené buňky (staré, zmutované, rakovinové aj.) rozpoznat a zničit (pohltit a vyloučit). Dalším velice nepříznivým faktorem při léčbě rakovin pomocí např. chemoterapie je, že výrazné vedlejší účinky této léčby ještě více snižují obranyschopnost organismu. Tato bylinná metoda naopak napomáhá posilovat oslabený imunitní systém a je tedy vhodným doplňkem při léčbě rakovin.

Další informace na - nebo zpět na > Léčba rakoviny

Zde jsou zkušenosti lidí, kteří jsou ochotni se podělit o svoji

zkušenost s konkrétní léčbou rakoviny