Zvýšená činnost štítné žlázy s výstupem očních bulbů

Zvýšená činnost štítné žlázy s výstupem očních bulbů

Mnoho lidí trpících na chronické záněty štítné žlázy po užívání této bylinné metody AROMAKOMPLEX a bylinné čistící směsi pocítilo výrazné zlepšení, postupně pak docházelo k úpravě hodnot hormonů štítné žlázy v krvi. Lidé s chronickými záněty štítné žlázy musí chodit ke svým lékařům na častější kontroly, aby lékaři mohli pacientům upravovat léčbu - léky dle měnícího se stavu onemocnění.

Způsobeno toxickou látkou

Příkladem je muž (český voják), u něhož onemocnění štítné žlázy vyvolala toxická látka, se kterou se údajně setkal během válečného konfliktu v Jugoslávii. Docházelo u něj postupně k úpravě hodnot hormonů štítné žlázy v krvi. Lidé s chronickými záněty štítné žlázy musí chodit ke svým lékařům na častější kontroly, aby jim lékaři mohli upravovat léčbu - dávkování léků dle měnícího se zdravotního stavu.

Jaký byl průběh

Onemocnění štítné žlázy se mnohdy projevuje mj. výstupem očí z bulbů. U všech těchto nemocných lidí při užívání této bylinné metody došlo asi do tří měsíců postupně k návratu obou očních bulbů do očnic. Při užívání bylinné metody dochází postupně ke vstřebání nahromaděných mukopolysacharidů v očnici a tím se oční bulby vrací až do původní polohy. Zatím mi není známo, že by existoval lék, který by dokázal vrátit takto vystouplé oči u hypertyreosy zpět do očnic.

Proč tato bylinná metoda pomáhá

Tyto skutečné výsledky bylinné metody jsou zcela logické. Tato metoda vznikla na faktu, že člověk se silným imunitním systémem není nemocný, a když onemocní nějakou infekční nemocí (virus, bakterie atd.), tak sice proběhne reakce na tuto nákazu, ale jeho silný imunitní systém tuto nákazu velmi rychle zlikviduje.

U oslabeného imunitního systému je tomu zcela obráceně, po nezvládnutí infekce imunitním systémem z jakéhokoliv důvodu nemoc zůstává a přechází do chronické formy a pak některé formy mohou přejít až do rakovin.

Proto je zcela logické, že pro skutečné zničení velmi odolného chronického zánětu je v prvé řadě nutné účinně posílit imunitní systém. Jen ten totiž umí skutečně zlikvidovat choroboplodné zárodky a různé původce zdravotních potíží.

Slabý nebo oslabený imunitní systém nemůže účinně bránit naše tělo! Kdyby ano, tak bychom nebyli nemocní.

Více informací na - nebo zpět na > Vliv na organismus > Hormonalni-zlazy

Zde máme konkrétní případ

Zpět na

Co by vás mohlo zajímat