Chronické záněty cév a špatné prokrvení

Prokrvením krevních kapilár

Bylinná metoda AROMAKOMPLEX a bylinné čistící směsi se rovněž užívá i u všech chronických zánětů žil i zde posílený imunitní systém účinně likviduje odolné bakterie atd. Nesmírně důležité je čištění velmi jemných cév, tak zvaných krevních kapilár a také lymfatických kapilár! Lidé se špatným prokrvením krevních kapilár mají potíže se špatným prokrvením nohou, rukou, ale také nesmírně trpí například srdeční sval, a jiné orgány. Špatná průchodnost krevních kapilár těchto pacientů bývá způsobovaná jednak stahem cév, který způsobuje dráždění chronickým zánětem a také ucpáváním zánětlivými nánosy. Tyto záněty pochopitelně podporují také zvýšené usazování sklerotických nánosů v cévách. Mohu jednoznačně potvrdit, že u všech lidí, kteří užívají tuto bylinnou metodu AROMAKOMPLEX a bylinné čistící směsi, dochází k výraznému čištění všech cév toto je opět potvrzeno lékařskými vyšetřeními, kdy lidem mizí tromby z cév a zlepšuje se průchodnost cév. Lidem mizí příznaky stále ledových a mokrých rukou a nohou, které jim teplají!!! Jistě si dovedete představit, jaké pozitivní dopady tato bylinná metoda má pro srdeční sval, pro který je kapilární prokrvení životně důležité!!!

Další informace na - nebo zpět na > Vliv na organismus > Srdce

Další informace na - nebo zpět na > Vliv na organismus > Lymfatický systém

Proč tato bylinná metoda pomáhá

Tyto skutečné výsledky bylinné metody jsou zcela logické. Tato metoda vznikla na faktu, že člověk se silným imunitním systémem není nemocný, a když onemocní nějakou infekční nemocí (virus, bakterie atd.), tak sice proběhne reakce na tuto nákazu, ale jeho silný imunitní systém tuto nákazu velmi rychle zlikviduje.

U oslabeného imunitního systému je tomu zcela obráceně, po nezvládnutí infekce imunitním systémem z jakéhokoliv důvodu nemoc zůstává a přechází do chronické formy a pak některé formy mohou přejít až do rakovin.

Proto je zcela logické, že pro skutečné zničení velmi odolného chronického zánětu je v prvé řadě nutné účinně posílit imunitní systém. Jen ten totiž umí skutečně zlikvidovat choroboplodné zárodky a různé původce zdravotních potíží.

Slabý nebo oslabený imunitní systém nemůže účinně bránit naše tělo! Kdyby ano, tak bychom nebyli nemocní.

Zpět na

Co by vás mohlo zajímat